Razer Mamba Wireless vs G403

Ben g300s'den Corsair glaive modeline geçtim ve çok rahat ettim arkadaşımda g300s kullanıyor rival 600 aldırdım beğenmedi g300s'e çok benziyor diye Corsair ironclaw pro aldırdım 2 gün falan kullandı onuda iade etti en sonunda elimi metre ile ölçüp ona gönderdim en sonunda niye sevmediği ortaya çıktı eli küçük 😆 herneyse eliniz küçükse yine küçük bir mouse almanızı öneririm ama eliniz büyük ise Corsair ironclaw pro modeli hem g300s'e benzemesi hem LoL gibi oyunlar için makro çokluğu olması hem kaplosuz olması ile alabileceğiniz en iyi mouse modelidir.

Ben g300s'den Corsair glaive modeline geçtim ve çok rahat ettim arkadaşımda g300s kullanıyor rival 600 aldırdım beğenmedi g300s'e çok benziyor diye Corsair ironclaw pro aldırdım 2 gün falan kullandı onuda iade etti en sonunda elimi metre ile ölçüp ona gönderdim en sonunda niye sevmediği ortaya çıktı eli küçük 😆 herneyse eliniz küçükse yine küçük bir mouse almanızı öneririm ama eliniz büyük ise Corsair ironclaw pro modeli hem g300s'e benzemesi hem LoL gibi oyunlar için makro çokluğu olması hem kaplosuz olması ile alabileceğiniz en iyi mouse modelidir.
Evet el boyutu fare seçerken büyük öneme sahip.

Özelliklerden önce ele oturup oturmamasına bakmak gerekiyor.

Steelseries, Logitech ve Razer gibi markaları Vatan ve MediaMarkt da denemek mümkün, ama aynısı Corsair için geçerli değil maalesef.

Klasik olacak ancak Razer Deathadder Elite gerçekten çok rahat ve kullanışlı bir mouse. Bunun yerine kablo istemiyorsanız, Mamba Wireless alabilirsiniz gerçekten çok şahane bir mouse. Tıklama hassasiyeti bile ayarlanabiliyor. Kesinlikle ikisinden birini seçin.

Çok subjektif bir yaklaşıma sahipsiniz, ama olsun. Farklılık iyidir.

Glaive i almadan önce kablosu için özellikle yabancı forumlara çok baktım ve kronik bir sorun bulamadım. Sadece örgü olmasından dolayı gelen bir esneklik kaybı var ki aynısı G502 için de geçerli.

Skatezleri ise gayet kaliteli. İyi bir mousepad ile harika işler çıkartıyor.

G402, Glaive, G502 ve M65 benzer ağırlıkta fareler. (G402 viraz hafif). Sensörleri de yüksek kalite sensör.

Bunun dışında dedikleriniz kendi görüşleriniz ki bu da kişiden kişiye değişir.
Standart örgü kablo işte, mouse kablosu daha esnek olmalı. Model O ve Viper'da gördüğümüz gibi olmalı.

Kıyasladığınız G402 ve G502 de çok elle tutulur güzel fareler değil. Ben onları da savunmuyorum zaten.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı