Razer Man O'War kulak pedi nereden bulunur?

Lenka

Kilopat
Yer
Ataşehir
Orijinal pedler parçalandı, bunların içinde soğutucu jel materyal bulunduğu için orijinalini arıyorum. Nereden alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendimde man o'war kullanıcısıyım birkaç yıl önce Razer ped satışlarını bıraktı ama benle iletişime geçersen bir set fazladan var bende sana verebilirim.(Orijinal değil.)

Kendimde man o'war kullanıcısıyım birkaç yıl önce Razer ped satışlarını bıraktı ama benle iletişime geçersen bir set fazladan var bende sana verebilirim.(Orijinal değil.)
hocam aynı durum benim içinde geçerli pad'e ihtiyacım var arkadaş ulaşmadıysa eğer ben ulaşmış olayım size

Bunu satın aldım. Orijinal yazıyor ve feedback'ler gayet pozitif. @Blassen attığın linkte fiyat çok uçuk ve orijinal değil, pad'lerin arkasında Razer yazısı yazmıyor. @F1eryLightning çok teşekkür ederim, ben zaten satın aldım. @lysander adlı arkadaşa verirsen onun işini görmüş olursun.

Aldığım ürün:

razerpads.png

Bunu satın aldım. Orijinal yazıyor ve feedback'ler gayet pozitif. @Blassen attığın linkte fiyat çok uçuk ve orijinal değil, pad'lerin arkasında Razer yazısı yazmıyor. @F1eryLightning çok teşekkür ederim, ben zaten satın aldım. @lysander adlı arkadaşa verirsen onun işini görmüş olursun.

Aldığım ürün:

Eki Görüntüle 559946
Merhaba aliexpressten aldınız sanırım , ürün elinize ne kadar sürede ulaştı ve orijinal miymiş? Ben de alacağım da memnun musunuz?

Geri
Yukarı