Razer marka fareler nasıl?

3 tane cihaz değiştirdiğine göre ne kadar uzun ömürlü olmuş olabilirler? 😬
8 yılda 3 cihaz aldım. Ki Mamba'yı dizüstümde (alalı 5 sene olacak yakında) Deathadder Elite'i masaüstümde hala aktif olarak kullanmaktayım.

3 tane cihaz değiştirdiğine göre ne kadar uzun ömürlü olmuş olabilirler? 😬
Zamanında giriş seviyesi sayılabilecek Abyssus V2'yi bile 4 yıl kullandım, ki hor da kullandım. En sonunda bozuldu ama bence Razer ürünleri kesinlikle sağlam ve kaliteli oluyor. Özellikle mouse'da şuan da piyasada Logitech ve Steelseries'in aksine önde olduklarını düşünüyorum.

Ona gözümü kestirdim gibi hocam ancak ne kadar uzun ömürlü olur merak ediyorum. Daha evvel kablosuz mouse kullanmadım.
Yani teknoloji şans işi bir sorun yaşama ihtimaliniz düşük olsa da var ama eğer yaşamazsanız çok çok uzun ömürlü olabilir. Kablosuz mouse kullanmak da çok rahat bir şey tavsiye ederim.

Ona gözümü kestirdim gibi hocam ancak ne kadar uzun ömürlü olur merak ediyorum. Daha evvel kablosuz mouse kullanmadım.

Güzel kullanınca bir şey olmaz bence. Bunu sadece Razer özelinde de söylemiyorum. Eminim diğer markaların ürünleri de vura vura kullanılmazsa (ki ben ilk mouse'un sağ tıkını LoL'ü vura vura oynadığımdan bozdum) sorunsuz uzun süre kullanılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı