Razer mi, Logitech mi, SteelSeries mi?

Razer mi Logitech mi SteelSeries mi?

• Razer

Oy: 34 36,6%
  • Logitech

Oy: 23 24,7%
  • SteelSeries

Oy: 36 38,7%

• Oy verenlerin toplamı
    93
Asus Cerberus klavyenin switchini bir turlu ogrenemedim. Mavi switch kullandigindan eminmisiniz? Ayrica Logitech G710 Cherry MX Blue da guzelmis. Onu da alabilirim. Gumrukte sorun olurmu?

Peki kararimi verdim. Yazilim, Kalite , switch sebebi ile Logitech G710 Cherry MX Blue alacagim.

Peki mouse olarak ne alacagim? Onerilerinizi bekliyorum.

Peki kararimi verdim. Yazilim, Kalite , switch sebebi ile Logitech G710 Cherry MX Blue alacagim.

Corsair K70 RGB'ye pek renkli değil diyipte G710 seçmeniz de şaşırtıcı açıkcası. G710 tek renge sahip bir klavye. Corsair K70 piyasadaki alabileceğiniz en iyi RGB Mekanik klavyedir. Ama illa Cherry MX Blue istiyorum diyorsanız farklı seçeneklere yönelmeniz gerekiyor.

Moba oyuncusu isen bol makrolu bir mouse gerekicektir hocam. ama yok ben FPS'ciyim diyorsan makrosu az mouse alabilirsin bütçeni aşmazsa Razer mamba alabilirsin led ışıkları renkli, 10.000.000 tuş ömrü var.

Razer Mamba almayi planliyorum. Yukardaki arkadas Corsair K70 RGB ye renksiz dedigimi soylemis. Corsair K70 RGB nin Cherry MX Blue versiyonu yok. Corsair K70 te bulunmakta, bu nedenden dolayi Logitech G710 Cherry MX Blue almayi planliyorum. Razer Mamba veya Steelseries rival 700 alabilirim. Steelseries Rival 700 mu yoksa Razer Mamba mi? Zaten suan Steelseries Rival 700 stokta yok. Nisan a dogru alacagim. O zaman Rival 700 cikarsa diye soruyorum. Kisaca Razer Mamba mi Yoksa Steelseries Rival 700 mu? Cevaplarinizi bekliyorum.

Ayrica K70 olmasini istemiyorum. Pek renkli degil. Bu kadar para verirken ayni zamanda havali bir sey olsun istiyorum.
... ?

Brown ile blue çok yakın gerçi bence brown seceneğinide göz önünde bulundurun.

Mouse konusuna gelirsek bence Final Mouse 2016 - Zowie fareleri - Rival 700 arasinda kişisel tercihe bağlı olarak seçim yapmanizi öneririm.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı