Razer Opus X vs Razer Barracuda X

krmxlk01

Hectopat
Bu iki kulaklık arasında kaldım. Aradaki fiyat farkına değecek bir fark var mıdır? Günlük olarak müzik video vs. için kullanacağım.

Opus X için oyun kulaklığı demek zor. Barracuda X ile farkı çok. Oyun oynamayacaksanız alınır ama.

Aslında ufak bir araştırma yapınca bu iki kulaklığın karşılaştırılmasını mantıksız buldum opus X tamamen mobil odaklı bir kulaklık tercihim opus X'ten yana kullanacağım.

Opus x i aldıktan sonra yorumunu bekliyorum

Ben kullanıyorum birkaç aydır. Çok iyi bir kulaklık fiyatına göre. Konforu, ses kalitesi, mikrofonu gayet iyi. Single oyunlarda çok sırıtmayabilir belki fakat online oyunlarda Bluetooth hiçbir kulaklık tavsiye etmiyorum. Windows'un BT gecikmesi ciddi bir problem. Cep telefonu, akıllı TV vs. cihazlarda kullanmak için gayet iyi bir alet. Kesinlikle tavsiye ederim.

Müzik performansı nasıl ?

Sadece müzik odaklı olsa bile alınır yani, iyi diyorsunuz ?

Kulakta ağrı falan yapıyor mu ?

Bence yapmıyor. Uzun saatler sonrası takınca biraz terleme yapıyor deri pedlerden ötürü. Onun dışında belirgin bir sorunu yok şu ana dek.

Bugün elime ulaştı akşam eve gidince performansına bakacağım haber veririm deneyimleyince.

Kulaklığı 1 saatten beri kullanıyorum kulağın biraz büyükse pedlere değdiği icin arada cikar tak yapmaniz gerekebilir onun haricinde pek rahatsiz eden bir şey olmadı.

Ses konusunda gayet begendim bu fiyata üzecek bir sesi yok. Son ses seviyesi gayet yeterli, bana yuksekligi rahatsız edici geldi bile diyebilirim.

Bu fiyat bandında kesinlikle alınır. Rahatsız eden bir şey olursa buraya ekleme yaparım.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…