Razer Ornata Chroma V2 vs Gamepower Starscream

Bütçe
Maks 1000TL
Vallahi başta Cynosa Lite düşünüyordum, sonradan kalitesiz gövde mevzularını vb. öğrenince vazgeçtim.
Ornata V2 veya mekanik tercih edersem Blackwidow V3 TKL alabilirim ama daha Blue Switch Gamepower Saber RGB ile gece vakti evi inletirken (müteahhit sağ olsun ses yalıtımı sıfır) Green Switch ile durum nasıl olur hiç bilmiyorum.
Ondan hem oyun için hem de günlük kullanım için kaliteli bir membran alasım var.
Ben şuan logitech g512 brown kullanıyorum öncesinde blackwidow v3 tkl almıştım. Hem tkl olmasına alışamamdan hem de sesinden dolayı iade ettim. Ama tkl seven ve sesi sorun etmeyen biri için muazzam bir klavye. Sesi dışında green switchteki o hissiyatı parmaklarım hala özlüyor :D yazı yazarken vs. Parmaklarım kayıp gidiyordu desem gerçekten abartmış olmam…
O zaman Ornata V2 aldığımda görüşlerimi size iletirim :)
Açıkçası düşününce bir ekosistemim var evet (aerox 3 aldım) lakin çok da oturup onları izlemem, oyunlarda klavye özelindeki ışıklara oturup bakmam. Çok da önemli bir ayrıntı değil benim için. Yani bir iphone-apple watch eko sistem özelliği gibi değil. O yüzden ayrık alsam da fark etmez diyerek az önce hızlıca bir baktığımda ornata v2nin daha güzel olduğuna karar verdim.
Hocam sahibi olanlar bana kızmasın ama gamepowerın o modelive benzerleri fiyatı da göz önünde bulundurulduğunda ucube gibi klavyeler gerçekten biraz fantazi yapmış olmak lazım almak için.

İkinci el sorun olmaz dersen Apex 3 alabilirsin.

Bunun dışında sıfır olarak mecha-membran seçeneklerinden Ornata V2 güzel bir seçim.

Çok yazı yazıyorum demişsiniz, blue switch sesi sorun olmaz derseniz şuna bakabilirsiniz;
İndirimlerde sık sık 800 civarına düşüyor.

İkinci el olur derseniz;

İkinci el sorun olmaz dersen Apex 3 alabilirsin.

Bunun dışında sıfır olarak mecha-membran seçeneklerinden Ornata V2 güzel bir seçim.

Çok yazı yazıyorum demişsiniz, blue switch sesi sorun olmaz derseniz şuna bakabilirsiniz;
İndirimlerde sık sık 800 civarına düşüyor.

İkinci el olur derseniz;
Tavsiyeler için çok teşekkürler.
Ev içerisinde sorun olmasa da toplantılarda da yazı yazabildiğim için bazen yazı sesim konuşma sesimin önüne geçebiliyor o yüzden mekanik biraz sorun yaratabiliyor.
Ornata da aslında mecha-membran ama abartılı bir sesi olmadığını gördüm normal mekaniğe nazaran.
Black-brown switch bakındım ama lubelamadan da onlar da sesli geldi bana biraz.
Adata klavyesi de güzelmiş bu arada :)
Ben şuan logitech g512 brown kullanıyorum öncesinde blackwidow v3 tkl almıştım. Hem tkl olmasına alışamamdan hem de sesinden dolayı iade ettim. Ama tkl seven ve sesi sorun etmeyen biri için muazzam bir klavye. Sesi dışında green switchteki o hissiyatı parmaklarım hala özlüyor :D yazı yazarken vs. Parmaklarım kayıp gidiyordu desem gerçekten abartmış olmam…

Hocam sahibi olanlar bana kızmasın ama gamepowerın o modelive benzerleri fiyatı da göz önünde bulundurulduğunda ucube gibi klavyeler gerçekten biraz fantazi yapmış olmak lazım almak için.
O beni de çok düşündürdü inanın, Gamepower benim gözümde rampage gibi giriş seviyesi bir marka iken sanırım sırf optik-switch nedeniyle böyle bir fiyatı olduğunu düşünüyorum :) Düşününce biraz saçma evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı