Razer Ornata Chroma V2 vs Redragon K552 kumara

RyzeX

Hectopat
Merhaba bütçem 1300'e kadar çıkabilir, numpadsiz klavye tercih ediyorum. Razer'in bilek desteğini çok övüyorlar ve ikilemde kalmamın sebebi bu. Türkçe layout olan bir klavye almak istiyorum mekanik ve membrane çok önemli değil fakat bu bütçelere çıkınca mekanik tercih edesi geliyor insanın almışken. Sizce bu modelden hangisini tercih etmeliyim? Bilek desteği arada bırakıyor insanı. Farklı model önerilerine de açığım bu bütçede. Yazılım ve oyun için alacağım.

Ben numpadli olanını kullanıyorum öneririm. Kailh beyaz Switch var Outemu Blue'lara göre daha iyi bir Switch
redragon red switch bu arada.
Ornataların bilek desteği aşırı iyi. Tuş hissiyatı da BlackWidow'dan daha iyi. Değiştirdiğime baya pişmanım.
Hocam membrane ile mekanik arasında çok bir fark olur mu razer kalitesi var birde sonuçta ?

Hocam membrane ile mekanik arasında çok bir fark olur mu razer kalitesi var birde sonuçta ?
Bence hiçbir fark yok. Kağıt üstünde gecikmesi daha düşük bir klavyeye geçtim ama gayet aynı hissiyat. Sadece tuş basması ve sesi daha güzel Ornata'nın.

Geri
Yukarı