Razer Seiren mini nasıldır?

yagiz6

Hectopat
Daha fazla  
500TL civarında olsaydı alınabilirdi. Yine alınabilir ama fazla para vermeye gerek yok.

500TL civarında olsaydı alınabilirdi. Yine alınabilir ama fazla para vermeye gerek yok.

Seiren Mini galiba 3-4 ay önce 500TL civarındaydı TR'ye ilk geldiği zamanlar. Ancak şuan her yerde stok bitmiş. Bu ETERNAL adlı satıcı hariç Mediamarkt satıyor ürünü ve 810TL orada. Stokları geri gelirse diğer sitelerinde 500 civarına satacağını düşünmüyorum. 700-800 arası zamlı bir fiyat ile stoklara geri geleceğini düşünüyorum.

K669B modeline YouTube'dan baktım ancak seiren mini sesi daha temiz ve net alıyor gibi geldi.

Seiren mini galiba 3-4 ay önce 500TL civarındaydı TR'ye ilk geldiği zamanlar. Ancak şu an her yerde stok bitmiş. Bu Eternal adlı satıcı hariç MediaMarkt satıyor ürünü ve 810TL orada. Stokları geri gelirse diğer sitelerinde 500 civarına satacağını düşünmüyorum. 700-800 arası zamlı bir fiyat ile stoklara geri geleceğini düşünüyorum.

K669B modeline YouTube'dan baktım ancak Seiren mini sesi daha temiz ve net alıyor gibi geldi.

Hocam aldınız mı mikrofonu.

Seiren Mini galiba 3-4 ay önce 500TL civarındaydı TR'ye ilk geldiği zamanlar. Ancak şuan her yerde stok bitmiş. Bu ETERNAL adlı satıcı hariç Mediamarkt satıyor ürünü ve 810TL orada. Stokları geri gelirse diğer sitelerinde 500 civarına satacağını düşünmüyorum. 700-800 arası zamlı bir fiyat ile stoklara geri geleceğini düşünüyorum.

K669B modeline YouTube'dan baktım ancak seiren mini sesi daha temiz ve net alıyor gibi geldi.
eğer aldıysanız ürün nasıl?

Geri
Yukarı