Razer Seiren Mini vs X

Mertpctopluyo

Centipat
Daha fazla  
İyi günler. YouTube için video çekiyorum bu yüzden bir mikrofona ihtiyacım var Razer Seiren mini almayı düşünüyorum. Sizce üstüne biraz daha koyup Razer Serien X mi almalıyım? Veya başka bir mikrofon önerir misiniz?

Ortam seslerini bastırma konusunda Seiren X modeli Mini modelinden az da olsa iyi, bir diğer farkı da X'in üzerinde fiziksel tuş bulunması. Seiren Mini'nin üstünde hiçbir tuş yok.

Bence alacaksanız Seiren Mini alın, Seiren X'e kadar çıkabiliyorsanız HyperX Solocast var zaten, X yerine o alınmalı.

Ben Seiren mini aldım, önermem. Ses kaliteli beklediğim gibi gelmedi açıkçası üzdü.

Ses kalitesi fiyatına göre güzel. 50 dolar altındaki mikrofondan stüdyo mikrofonları seviyesinde kalite bekliyorsanız tabii ki üzülürsünüz. Sorun neydi? Bende de aynı model var, ses kalitesi gayet iyi fiyatına göre.

Ortam seslerini bastırma konusunda Seiren X modeli mini modelinden az da olsa iyi, bir diğer farkı da X'in üzerinde fiziksel tuş bulunması. Seiren Mini'nin üstünde hiçbir tuş yok.

Bence alacaksanız Seiren mini alın, Seiren X'e kadar çıkabiliyorsanız HyperX Solocast var zaten, o alınmalı.

Ses kalitesi fiyatına göre güzel. 50 dolar altındaki mikrofondan stüdyo mikrofonları seviyesinde kalite bekliyorsanız tabii ki üzülürsünüz.

Teşekkür ederim peki Solocast arka plan seslerini iyi şekilde bastırıyor mu genelde mahalledeki çocuklar yüzünden sesleri silmek zorunda kalıyorum.

Ben Seiren mini aldım, önermem. Ses kaliteli beklediğim gibi gelmedi açıkçası üzdü.
Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim peki Solocast arka plan seslerini iyi şekilde bastırıyor mu genelde mahalledeki çocuklar yüzünden sesleri silmek zorunda kalıyorum.

Bastıramıyor.

Arkadaki gürültü Krisp ya da diğer programlarla halledilir, Discord'da konuşuyorsanız entegre gürültü engellemeyle gayet iyi çalışır.

Ortam seslerini bastırma konusunda Seiren X modeli Mini modelinden az da olsa iyi, bir diğer farkı da X'in üzerinde fiziksel tuş bulunması. Seiren Mini'nin üstünde hiçbir tuş yok.

Bence alacaksanız Seiren Mini alın, Seiren X'e kadar çıkabiliyorsanız HyperX Solocast var zaten, X yerine o alınmalı.

Ses kalitesi fiyatına göre güzel. 50 dolar altındaki mikrofondan stüdyo mikrofonları seviyesinde kalite bekliyorsanız tabii ki üzülürsünüz. Sorun neydi? Bende de aynı model var, ses kalitesi gayet iyi fiyatına göre.
HyperX solocast okadar iyi değil Hem seirenX Hemde quadcast kullandım. SeirenX almak daha mantıklı. Solocast özellik bakımından fazla geride kalıyor.

Seiren ve QuadCast rakip mikrofonlar ve iki mikrofonda da ses alma açısı bakımından gürültüyü engellemesi için farklı teknikler kullanılmış Seiren de yanlardan kapalı olması sesi 90 derecelik bir açıdan almasını sağlıyor ve bu da yandan gelen gürültüyü azaltıp daha kusursuz ses almasını sağlıyor. QuadCast için de aynısı mikrofonun kendi üzerindeki tuştan ayarlanıyor ama bildiğim kadarıyla Solocast de böyle bir özellik yok ses alma açısı fazla geniş etraftan gelen gürültü ve titreşimi daha çok alıyor. Ayrıca ses kalitesi konusunda seirenX daha başarılı.

Geri
Yukarı