Razer Set Dizmek Mantıklı mı ?

UmutERtas

Decapat
Aklımda Razer set var parasını hakedecek mi ama onu merak ediyorum özenle kullanırım ama bir sorunu çıkarsa tüm hayallerim çöpe gider onun için buraya yazmaya karar verdim. Aklımda şu set var ama size de danışmak istedim.

Mouse: Razer Deathadder Elite
Klavye: Razer Blackwidow Chroma v2
Kulaklık: Razer Kraken 7.1 Surround v2

Artı ve eksileri konusunda bilgi verirseniz sevinirim. Gönlünüze göre eş değer fiyatlarda RGB olmak şartıyla tavsiyelerde bulunabilirsiniz, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa hiç mantıklı değil. Sorun çıkmaz kalitelidir fakat gereksiz pahalı bence. Onun yerine set dizmektense her markanın en iyi ürünlerinden dizmek daha mantıklı. Klavyede Hyperx, kulaklıkta HyperX veya Sennheiser, farede Zowie gibi...

2013'de Almanya'dan Razer Kraken USB 7.1 Surround satın almıştım. Gerçi benim aldığım versiyon şu an satılmıyor, yeni versiyonu satılıyor. Sorunsuz kullanıyorum ses kalitesi ilk gün olduğu gibi hala.

Klavye mantıklı ancak Mouse ve Kulaklık zevke göre değiştirilebilir. Yoksa bunlar da kalitesiz değildir ama pahalıdır.

Bana kalırsa hiç mantıklı değil. Sorun çıkmaz kalitelidir fakat gereksiz pahalı bence. Onun yerine set dizmektense her markanın en iyi ürünlerinden dizmek daha mantıklı. Klavyede Hyperx, kulaklıkta HyperX veya Sennheiser, farede Zowie gibi...
Yani haklısın bir yandan ama adama bak be Razer set var duyası geliyor insanın.
Tamamiyle Razer set dizmek mantıksız. Mesela kulaklık Razer, Fare Logitech, Klavye Corsair gibi bir şey yapılabilir.
Farem önerilere göre logitech g402 aldım tekerlek tuşu zor basıyor bundan dolayı Logitech gözümde karardı maalesef ki.
Klavye mantıklı ancak Mouse ve Kulaklık zevke göre değiştirilebilir. Yoksa bunlar da kalitesiz değildir ama pahalıdır.
Klavye ve mouse alırsam kulaklığı da alırım ama ya eksik kalmasın o.
Gereksiz ve para israfı bence.
Kimi ne göre öyle :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı