Razer THX Spatial Audio Alınır Mı?

EQUARIA

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği
Uygulama Türkiye'den alınıyor mu bilmiyorum. Eğer alınıyorsa sizce almalı mıyım? İnce ayarlar için yardımcı olur mu? Ses ayarları için güzel bir uygulama mıdır? 20 dolara değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
ne yaptınız aldınız mı bende almayı düşünüyorum şuan nari ultiamte ile kullanıyorum fakat arctis 9 aldım ondada kullanmak istiyorum.

Selamlar
Razer BlackShark V2 aldım. 1 ay kadar önce bu programın deneme sürümünü kullandım 1 ay. Cok memnundum. Su an dandik kulakliklara döndü.
Tam sürüm almak istiyorum ama Türkiye'den alamadım bölge değiştim alttan ama Türkiye seçeneği yok
Nasıl tam sürüm alabilirim ya da bu programa benzer Razer'da kullanabileceğim ücretli ücretsiz uygulama tavsiyeleriniz nelerdir.
Teşekkürler.

Selamlar
Razer BlackShark V2 aldım. 1 ay kadar önce bu programın deneme sürümünü kullandım 1 ay. Cok memnundum. Su an dandik kulakliklara döndü.
Tam sürüm almak istiyorum ama Türkiye'den alamadım bölge değiştim alttan ama Türkiye seçeneği yok
Nasıl tam sürüm alabilirim ya da bu programa benzer Razer'da kullanabileceğim ücretli ücretsiz uygulama tavsiyeleriniz nelerdir.
Teşekkürler.
Dostum Razer Synapse yi indirmen gerek thx ve birçok şey razer kulaklıklarda ücretsiz

Thx spetial audio razer blackshark v2 den sokup cloud 2 de kullandim harika oldu. Kulakligi ise tipki v2x gibi ses karti olmadan sarisitede ilana koydum bakalim :)

Geri
Yukarı