Razer Tiamat 2.2 V2 alınır mı?

500 TL bütçeye o kulaklık alınır sıfır.

Şu an kulaklığa ihtiyacım yok sadece daha iyi bir kulaklık istediğim için soruyorum. Yani beni tatmin etmeyecekse almasam daha iyi. İndirim kovalayabilirim ama bundan daha iyi HyperX falan var onlarda bu fiyatlara düşmez. Kulaklıklarda iade olsa alacağım beğenmezsem iade edeceğim ama hijyen vs deyip almıyorlar.

Bende Crative Sigma kullanıyordum. Eski diye Hyperx Revolver satın aldım. Sonra beğenmeyip sattım. Sonra Corsair Void pro aldım. Şimdi Void pro kullanıyorum. Sigma uyuyor. Kulaklıklar çok pahalanmış. O fiyata Razer Taimat alınır kaliteli kulaklık.

Oyunlarda diyaloglar anlaşılmıyor, basslar midleri çok boğuyor demişler. Sesin temizliği, netliği nasıl? Hiç orkestra parçası dinlediyseniz veya hikayeli oyun oynadıysanız sesin ayrıntısı nasıl?
Öncelikle ürünü kullanırken sadece basslı ve trap türü müzikler dinledim. Hikayeli bir oyunda test etmedim ve orkestra parçasıda dinlemedim. Ses kalitesi beni memnun etti, çok ayrıntılı incelemedim çünkü ilk pahalı denebilecek kulaklığımdı bahsi geçen ürün. Oyun testini sadece CS:GO'da yapma imkanım oldu. Genel olarak kaliteli, fena değil sesi ama bazen boğuk oluyor. Sizi hikayeli oyunlarda diyalog kısımlarında tatmin etmeyebilir.

merhaba ben bu kulaklığı almayı düşünüyorum da kararsız kaldım razer tiamat 2.2 v2 mi yoksa asus strix 2.0 yardımcı olabilir misiniz yanlış kullandıysam kb yeni üye oldum

İtopya'ya mail yazdım beğenmezsem iade edebilir miyim diye. 1 haftadır dönüş yapan yok. Daha mailime cevap vermeyen firma ileride kim bilir ne sıkıntılar çıkartır bana. Ben en iyisi HyperX veya Kraken 7.1V2 için indirim kovalayayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…