Razer Türkiye'ye nasıl ulaşılır?

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
İtopya'dan blackshark V2 X aldım, Razer ID'me 7.1 Surround kodu girdim ama bir hata sonucu Razer ID'mi sildim. Başka bir hesap açmak istediğimde 7.1 kodunu kullanamıyorum. Razer'e mail attım dün ama anlaşılan ulaşmaları biraz sürecek. Bugün İtopya'ya mail attım ne yapabiliriz diye, Razer Türkiye'ye ulaşın dediler. İnternete Razer Türkiye yazınca bir şey bulamadım. Razer'ın Türkiye'de destek ekibi var mı?

AralGame Razer'ın Türkiye distribütörü resmi olarak, onların iletişim adresine ulaşın.

AralGame Razer'ın Türkiye distribütörü resmi olarak, onların iletişim adresine ulaşın.

AralGame'den destek talebi oluşturmak istediğimde "Çapraz Site isteği tespit edildi, lütfen tekrar deneyin." ve "Geçersiz departman numarası seçildi." diyor. Oysa tam olması gereken bölüme yazıyorum. İlki ne demek zaten onu bile bilmiyorum.

Kendilerine ait bir telefon numaraları var, 0212 602 27 25 numaraları. Bunu arayın bir de.

Mesai saatleri 17.30'ta tamamlanıyor, saatin 18.43 olduğunu varsayarsak yarın arayın derim.

Geri
Yukarı