Razer ürünleri servise nasıl verilir?

• Konuyu başlatan plns
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 10B

plns

Hectopat
Ocak ayında Amazon Türkiye'den Razer marka bir kulaklık almıştım fakat ürün geldiği günden beridir arızalı, yani garantiye gönderip değiştireceğim fakat prosedür hakkında çok bir bilgim yok. Aralgame Razer'in yetkili servisiymiş. Ben de bu iş nasıl olur, ne yapmak gerek diye sormaya karar verdim fakat ne Amazon'da ne de Aralgame sitesinde derdimi anlatacağım bir kısım bulamadım. Aralgame'in telefon numarası var fakat arayıp da iki saat konuşmak istemiyorum. Demem o ki ben kulaklığımı hiç bir şey demeden MNG kargo ile direkt Aral teknik servise göndersem sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Madem Aralgame Razer'in yetkili servisi, neden telefonla arayıp durumu anlatmıyorsunuz. Eğer dediğiniz gibi yetkili servis onlarsa size en doğru bilgiyi onlar vereceklerdir. Hiç aramadan sormadan kargoyla ürünü göndermek çok yanlış olur. Burada size ne söylenirse söylensin en iyisi resmi yetkili servisi arayıp sormak.

Ocak ayında Amazon Türkiye'den Razer marka bir kulaklık almıştım fakat ürün geldiği günden beridir arızalı, yani garantiye gönderip değiştireceğim fakat prosedür hakkında çok bir bilgim yok. Aralgame Razer'in yetkili servisiymiş. Ben de bu iş nasıl olur, ne yapmak gerek diye sormaya karar verdim fakat ne Amazon'da ne de Aralgame sitesinde derdimi anlatacağım bir kısım bulamadım. Aralgame'in telefon numarası var fakat arayıp da iki saat konuşmak istemiyorum. Demem o ki ben kulaklığımı hiç bir şey demeden MNG kargo ile direkt Aral teknik servise göndersem sıkıntı olur mu?

"Tüm sorularınız için bize https://www.amazon.com.tr/iletisim sayfasından e-posta gönderebilir veya +90 850 390 21 53 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. "

Göndermeden önce Amazon ile iletişime geçmelisin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı