Razer Viper Mini kronik lod sorunu düzeltildi mi?

Lod ile ilgili soru görünce aklıma @AirJET geliyor. Yanlış hatırlamıyorsam uretilen sensörü kronik sorunlu olduğu için o sensorun kullanıldığı tüm farelerde bu durum yaşanıyordu.

Hayır düzeltilmedi @Ali Pınar arkadaşımızında dediği gibi bu sorun pmw 3359 sensöründe kronik olduğu için çözümü yok.

Şu anda eski faremi DVD'lerin üzerine koyup denedim 2 DVD üzerindeyken hala okuyor ve anladığım kadarıyla Viper Mini de aynı şekilde o zaman kullanırken sıkıntı yaşamam değil mi?

Şu anda eski faremi DVD'lerin üzerine koyup denedim 2 DVD üzerindeyken hala okuyor ve anladığım kadarıyla Viper Mini de aynı şekilde o zaman kullanırken sıkıntı yaşamam değil mi?

FPS oyunları dışında hiçbir şekilde sıkıntı çıkartmaz ama FPS oyunları oynuyorsan almamanı öneririm.

FPS oyunları dışında hiçbir şekilde sıkıntı çıkartmaz ama FPS oyunları oynuyorsan almamanı öneririm.

Yani yukarıda da yazdığım gibi şu an kullandığım mouse un altına DVD koyunca aynı şeyin onda da olduğunu gördüm şimdiki mouse da sıkıntı olmuyor ben oynarken.

Peki siz Viper Mini yerine ne önerirsiniz?

Zaten önceki konularınıza tonlarca mesaj yazılmasına rağmen 20 tane daha konu açtığınızı kavrayamıyorum, konu açıp tekrar aynı soruyu soruyorsunuz ayrıca.

Yeni konular

Geri
Yukarı