Razer Viper Mini vs HyperX PulseFire Core

MetehngGll

Picopat
Makaleler
1
Merhabalar. G203’de birtakım sorunlar yaşadığım için mouse değiştirmeyi düşünüyorum. Bu iki mousedan hangisi daha iyidir? Cloud 2 aldığım için HyperX ekosistemi mi yapsam bilemedim. Bir de önemli olan şeylerden biri kablo. Kablo çok sıkıntı çıkarıyor, dar alanda oynadığım için.

Merhabalar. G203’de birtakım sorunlar yaşadığım için mouse değiştirmeyi düşünüyorum. Bu iki mousedan hangisi daha iyidir? Cloud 2 aldığım için HyperX ekosistemi mi yapsam bilemedim. Bir de önemli olan şeylerden biri kablo. Kablo çok sıkıntı çıkarıyor, dar alanda oynadığım için.

Alakasız ama G203 ile nasıl bir sorun yaşadınız?

HyperX Pulsefire Haste Türkiye'ye gelecek biraz beklerseniz. Sanırım bu ayın sonlarında veya Ocak ortasında gelecekti. İncelemeleri gayet iyi, özellikleri de cezbetti. HyperX'in farelerde öne çıkmasını hiç beklemiyordum. Ben de onu almayı düşünüyorum. Ama aceleniz varsa Viper Mini derim.

Alakasız ama G203 ile nasıl bir sorun yaşadınız?
Dpi vs. hiçbir şey değiştirmeme rağmen mouse hızlandı.
HyperX Pulsefire Haste Türkiye'ye gelecek biraz beklerseniz. Sanırım bu ayın sonlarında veya Ocak ortasında gelecekti. Ben de onu bekliyorum. Ama aceleniz varsa Viper Mini derim.
Fiyatı pahalı olmaz mı?

Fiyatı pahalı olmaz mı?

Maalesef öyle bir problem var. Yurt dışında "budget" yani bütçe olarak geçiyor ve özellikleri, performansı çok iyi araştırdığıma göre. Amerika ve Kanada'da 50$ olarak satılırken Avrupa'ya 60€ gibi bir fiyattan satılacakmış sanırım. Umarım düzgün bir fiyatlandırma yaparlar. Abartacaklarını düşünmüyorum.

Konudaki iki fare de şu an 300 TL'ymiş pardon. Ben HyperX'in biraz daha pahalı olan modelini yazdınız sanmıştım.

Örnek olarak şu ürün normalde 60$ fiyatla satılıyor, Amazon.com.tr ise 444 TL'ye satıyor: HyperX Pulsefire Raid Gaming Mouse HX-MC005B: Amazon.com.tr

50$, 390 TL ise sanırım 450 TL civarı olacak Pulsefire Haste.

Beklemek biraz sürebilir, fiyatı da meçhul. Ben Viper Mini öneririm bu sebeple.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı