Razer Viper Mini vs Logitech G102

Yine ben. Ucuz yollu mousepad önerebilir misiniz?
Bir ara A101'e mousepad gelmişti, cidden 30TL için çok kaliteli idi. Biraz zincir marketleri takip ederseniz güzel şeyler yakalayabilirsiniz.
Ha bu arada G203'üm var, İstediğinizi sorabilirsiniz.

Bir ara A101'e mousepad gelmişti, cidden 30TL için çok kaliteli idi. Biraz zincir marketleri takip ederseniz güzel şeyler yakalayabilirsiniz.
Ha bu arada G203'üm var, İstediğinizi sorabilirsiniz.
Siz hangi mouse u tavsiye edersiniz? Arkadaşların razer yorumlarına göre sizin kullandığınız mouse un artı mı eksileri mi daha çok?

Siz hangi mouse u tavsiye edersiniz? Arkadaşların razer yorumlarına göre sizin kullandığınız mouse un artı mı eksileri mi daha çok?
Hocam, bu yorumunuzu ayrıntılı olarak değerlendirmek isterim ama kusuruma bakmayan bugün yazılım var ve sadece 5dk gezinmek için girdim. İsteğinizi bugün söylemeye çalışacağım. Mouse bence fena değil ama kıyaslama yapamam şu an

Yine de teşekkürler. Sinavda başarılar.)))

Çok teşekkürler yorum için. Her detayı anlatmışsınız. Razer almaya karar verdim.
Son bir soru size o zaman.
Fiyatı şu an hb'de 211 tl. Kasım indirimleri muhabbetinden fiyatı düşer mi acaba?

İtopya indirimlerinde 200 TL fiyata iniyor genelde. En son 180 TL mi ne olmuştu fiyatı.
Ancak kargo ücreti falan derken yine üzerine para ekleniyor.
Güncel kur değerini düşünün bir yandan.

Alırsanız sonradan belki 20 TL daha ucuza görme şansınız var. Ancak bunun için kesinlikle üzülmeyin. Alın gitsin bence.

Son düzenleme:
Teşekkürler. Mouse pad e karar veremedim. Uygun ve kaliteli bulursam hemen sipariş vereceğim.
Bu nasıldır acaba?

Son düzenleme:
Uzun süre bu ürünü kullandım. Kullanmaya devam ediyorum ama şöyle bir durum var.
Sağ tarafına bu ürünü koyup kullanıyorum artık.

Kullanmadığım bir ürüne pek yorum yapamam pad konusunda.

Elimde birde bu ürün var. Kutusunu açıp deneyip kutusuna geri koydum. Bana biraz küçük geldi diğer pad'e göre alıştığım için. Yedekte duruyor şimdilik.

Siparişi verdim hocam. Bir süre idare etse yeter. Daha sonra üst seviye alabilirim.

Palm tutuşu kullanıyorum. Sizce palm da rahat mi elim uzun değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…