Razer Viper V2 Pro alınır mı?

KaiserWilhelm

Femtopat
Daha fazla  
Yakın zamanda mouse yenileceğim ve FPS oyunları için Razer Viper V2 Pro almayı düşünüyorum. Onun yerine önerileriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet iyi bir mouse, alinir; ancak bu denli pahali bir urune gerek yok acikcasi. Cunku yeterince kaliteli olan ve Viper V2 Pro ile arasinda hissedilmeyecek farklari olan pek cok daha uygun fiyatli urun var.

Bu fiyata almazdım ben, öyle fasülyesine değil bizzat kullanıcısı olarak söylüyorum bu arada.

Ne kadara alıyorsun? 3.000+ verilmez çünkü.

130 euroya alacağım

Gayet iyi bir mouse, alinir; ancak bu denli pahali bir urune gerek yok açıkçası. Cunku yeterince kaliteli olan ve Viper V2 Pro ile arasinda hissedilmeyecek farklari olan pek cok daha uygun fiyatli ürün var.

Evet fiyatı pahalı ama hem kablolu hem de kablosuz istiyorum yani bu farede var diye biliyorum şey ninjutsu sora incelemeleri güzel gibi ama o kablosuzmu kablolumu onu anlayamadım + ninjutsu sora büyük bir marka değil diye içim sinmedi.

Bu fiyata almazdım ben, öyle fasülyesine değil bizzat kullanıcısı olarak söylüyorum bu arada.

Peki reis baska hangi mouseyi önerebilirsin yani kablolu kablosuz olsa daha iyi olur ama oda yoksa kablolu olsa iyi olur çünkü mouselerle aram yok benim kullandığım mouseninde sensörü bazen algılıyor bazen algılamıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı