Razer yetkili servisi nasıldır?

Hocam vallahi 1 yıl oldu. Viper Mini almayın, scroll sorunluymuş yani alsanız sizde sorun yaşarsınız.

Teşekkür ederim cevabın için. Bu scroll tuşu çok sıkıntılı mouselarda. Biçoğunda da bu sıkıntı var maalesef. SS Sensei Ten, SS Prime, Razer mini vs hepsinde aynı şikayet var. Şu an ROG keris önerildi forumda onu almayı düşünüyorum.

Steel Series ile Razer aynı teknik servis bakıyordu yanlış hatırlamıyorsam. 1 kere Steel Series, 3 kere Razer için kapılarını çaldım. Bu ürünlerin tamiri yok deyip ya değışım yada iade önerdiler.

razer müşteri hizmetlerine nereden ulaştın, güncel olarak adreslerini biliyorsan bana yazabilir misin dostum
Razer müşteri hizmetlerine ulaşmadım hocam. Kutudan çıkan garanti belgesi ile telefon numaralarına bakıp aradım. Sonra servise gönderdim, para iadesi yaptılar.

Yetkili servis ve müşteri hizmetleri konusunda Logitech çok iyi diye duydum. Razer marka mouse almak istiyorum ama kafam karıştı. Garanti süresi içinde veya garantisi bittikten sonra bir sorun yaşarsam, tamir veya değişim için servis konusunda bir sorun yaşar mıyım? Daha önce tecrübesi olan varsa anlatabilir mi kısaca?

Genel olarak iyi. Fakat aldığın firmaya göre bu değişkenlik gösterebilir.

Geri
Yukarı