Razer'ın Muhteşem Tanıtım Videoları

Balon işte. Gerçekten boş bir marka. Full mekanik klavye fiyatına dandik membrane klavye zaten firmadır Razer. Asıl komik olan da insanların bunları alması.
Haklısın maalesef. Ama her ürünü böyle değil. Örneğin Viper Mini çok kral bir faredir, fiyatı da uygun.

Müthiş!
Yılan Razer logosu gördüğüm zaman kusasım gelirdi, videoların ahengine bayıldım. Artık Razer sevdalısıyım.
Kulaklığımı Corsair aldım. Corsair, Cooler Master, ROG, Razer gibi markalardan combo yapmayı düşlüyorum :)

Haklısın maalesef. Ama her ürünü böyle değil. Örneğin Viper Mini çok kral bir faredir, fiyatı da uygun.
Onu bunu bilmem arkadaş, ben Logitech'ciyim!

Gerçekten fiyatının hakkını veren tek firmanın Logitech olduğunu düşünüyorum ekipman konusunda. Diğer markalar şov gibi geliyor bana. :D

Çok pahalı ama, birim olarak da pahalı. 500$ nedir yahu? Duruş bozukluğunu düzelttiği söyleniyor.

Bizde bildiğin en kötü kalite lastik ve sünger kaplama koltuklara 2000 TL çekiyorlar. Sen katalog fotoğraflarına bakma ikinci el ilanlarındaki gerçek halini görünce "bu ne rezalet" diyorsun. Ayakları falan ayrı çirkin.

2000 TL yerine 4000 TL verirsin en azından "gamer" etiketli berber koltuğu yerine kaliteli ve estetik bir ürün alırsın. Yoksa tabii beyaz tabureye otur daha iyi ucubeye para dökeceğine.

Screenshot_5.png

Screenshot_4.png

Ben birkaç ay önce Razer Blackwidow Chroma kullanıyordum ve çok memnundum fakat klavye kocaman olduğu için ve rahat edemediğim için değiştirdim.
Değiştirdim değiştirmesine fakat geçtiğim klavye daha düşük bir model oldu. :D Haliyle Razer klavyem şu güne kadar kullandığım en iyi klavye oldu fakat yapacak bir şey yok çok büyük olduğu için kullanamıyorum.
Gün geldi kola döktüm gün geldi su döktüm bozulmadı. Canavar gibi çalışıyor ve kaliteli. Hâlâ canım sıkıldığında kullanırım emektarı. :D

Geri
Yukarı