RC Araç Önerisi

Seçim

• Ruckus

Oy: 6 60,0%
  • Torment

Oy: 4 40,0%

• Oy verenlerin toplamı
    10
@bedirhan
Yorumunuz için teşekkürler bu hafta yoğundum cevap veremedim, modelleri inceleyeceğim.

Modelleri inceledim, bunlar benim için biraz büyük fiyatlar, başlamak istiyorum, çevremde hiç kimse bu hobiyi bırakın uğraşmayı adını bile duymamış insanlar, ayrıca 2. el kullanmaya pek güvenemiyorum. Bu dediğim araçlar beni üzer mi? Dediğiniz gibi küçük mü kalır? Sizin gibi sorun yaşar mıyım? Ben habi başlangıcı olarak araç istiyorum ileride eğer gerçekten seversem ve becerebilirsem (öğrenmek) istikbal göklerdedir diyip bir hava aracı alacağım.

Bence ilk olarak hangi araçla başlayacağınızı seçmenizde fayda var çünkü hava araçları gerçekten çok zor ve sıkıntılı bir hobi. Benim tavsiyem araçla başlamanız ve büyüterek devam etmeniz. Daha önce marketlerde ki oyuncak araçlardan kullandıysanız model araç sizi çok tatmin edecektir çünkü iş model araca dönüştüğü zaman çoğu şey gelişiyor ve beklediğinizin çok üstünde oluyor.
Size şöyle anlatayım, benim ilk aldığım model araç Carisma M14 modeli. Alırken kafamdaki soru halıda gider mi diye düşünüyordum :D çünkü biraz küçük ve yere yakın olduğundan ötürü. Ancak aracı aldığımda bırakın halıda gitmeyi sokakta giden arabalara kafa tutuyordu :D
Bu yüzden model araç olduğu zaman daha önce kullanmadıysanız sizi pişman etmeyecektir.
Ben helikopter aldım ve çok sıkıntılı çünkü tehlikeli ve insanlar rahat bırakmıyor. Satıp tekrar araba almayı düşünüyorum.

Ben bu modeli çok beğendim ve marka olarak da bilinen bir marka.
Maverick Strada SC EVO Rtr 1/10, Uzaktan Kumandalı Araba

Evet ben de kara aracıyla başlamak istiyorum benim bahsettiğim araçta bunun gibi bilinen bir marka arada biraz fiyat farkı var, tavsiyeniz için teşekkürler seçimimi buna göre yapacağım.

Yakın zamanda ben bu aracı alacağım. Boyut ve fiyat olarak on numara.
4 çeker, 45 kilometre hız, 6 kg servo ve suya dayanıklı. Wltoys Monster Truck 1/12 4Wd Rtr 45 Km/H Elektrikli Rc Fiyatı Türkiye'de bu modeli satan tek yer burası sanırım.
Kutu açılışı;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Sadece kepi farklı. Alacağım modele ait video yok. :D

ben profesyonel düzeyde ilgileniyorum. verdiginiz linkler biraz oyuncak kategorisinde. bu hobiyle ilgilenecekseniz on road mu off road mu, 1 10 mu 1 8 mi, nitro mu elektrik mi gibi kararları verdikten sonra sorarsan tavsiyede bulunabilirim. birde bütçeni söylemen lazım

Benim bütçem düşük olduğu için, basit araçlara baktım, mağazaya almaya gittiğimde ise boyutlarının gerçekten küçük olduğunu gördüm off-road araç için 1000 lira kadar ayırmam gerektiğini fark ettim. Bu sebeple askıya aldım alma fikrimi, şuan başka teknolojik ihtiyaçlarım var. İlginiz için teşekkürler.

ben profesyonel düzeyde ilgileniyorum. verdiginiz linkler biraz oyuncak kategorisinde. bu hobiyle ilgilenecekseniz on road mu off road mu, 1 10 mu 1 8 mi, nitro mu elektrik mi gibi kararları verdikten sonra sorarsan tavsiyede bulunabilirim. birde bütçeni söylemen lazım

Bende rcx ruckus 1/18 fircali modeli var off road , biraz bilgisizken 2 3 yil once aldigim bir arac ama ilgimi cekti cok fazla bu aralar , ortalama 1000tlye kadar onroad bir arac dusunuyorum onerileriniz neler ? Fircasiz model alcam bu sefer kesinlikle vede drift degil hiz araci dusunuyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı