RDR 2 150 TL'ye alınır mı?

Babaci

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Sorularımı dikkate alarak cevaplayın çok iyi bir oyun olduğunu ben de biliyorum. Öncelikle Online modunda tek başıma eğlenebilir miyim? Çünkü RDR oynayan arkadaşım yok çok saat Online takılmam ama güzel içerik varsa biraz vakit geçiririm. Bir de güzel Türkçe yama kurabilir miyim? Oyunun hikayesini övüyorlar ve konuşmaları tamamen anlayarak hikayeye tamamen girmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar merhaba. Sorularımı dikkate alarak cevaplayın çok iyi bir oyun olduğunu ben de biliyorum. Öncelikle Online modunda tek başıma eğlenebilir miyim? Çünkü RDR oynayan arkadaşım yok çok saat Online takılmam ama güzel içerik varsa biraz vakit geçiririm. Bir de güzel Türkçe yama kurabilir miyim? Oyunun hikayesini övüyorlar ve konuşmaları tamamen anlayarak hikayeye tamamen girmek istiyorum.

Hikaye kısmı için Türkçe yama kurman mümkün. Atmosfer kalite çevre mekanikler güzel eğer hikayeli oyun seversen değer. Ama Online kısmı hakkında hiçbir şey bilmiyorum. Bendeki ekran kartı yetersiz kaldığı için oynamada sıkıntı oluştu.

Epic games de takip edersen indirime giriyor ve epic bir şeyleri bahane edip sürekli kupon dağıtıyor bence o indirimleri vs bekleyebilirsin acelen yoksa, ben 2 ay önce cyberpunk+rdr2'yi toplam 120'ye almıştım.

Evet eğlenebilirsin ama yama kuranların geri silinmesi veya silmek zorunda kaldıklarını görmüştüm birkaç yerde.

Yeni konular

Geri
Yukarı