RDR 2 alınır mı?

K4yra

Centipat
Daha fazla  
RDR 2'nin PS5 sürümü yok, fakat oynamak istiyorum sizce 1600 lira verilir mi dijital versiyonuna? Yüksek kalitede oynanabilir mi?

İndirimi bekleyin. Oynayacağınız sürüm PS4 versiyonu ama o kadar kötü gözükeceğini düşünmüyorum sadece kaplama kalitesi biraz düşük olabilir. Onun dışında başyapıt bir oyun.

Sakın 1600 lira vermeyin Ultimate Edition indirimde 200 liraya düşüyor ben onu aldım aynı şekilde benim gibi yapın. PS4 sürümü ve PS4 Pro geliştirilmesi ile çalışıyor. 1920x2160p çözünürlüğünde ve 30 Fps'e kilitli şekilde çalışıyor. Grafikler o kötü değil fakat özellikle oyuna ilk girdiğimde çözünürlük gözüme battı, sonradan alıştım. Ben HDR'da açtım şuan gayet iyi görünüyor. Kısacası alınır fakat PC'de ultra kalitede olduğu kadar iyi grafikte değil.

Sakın 1600 lira vermeyin Ultimate Edition indirimde 200 liraya düşüyor ben onu aldım aynı şekilde benim gibi yapın. PS4 sürümü ve PS4 Pro geliştirilmesi ile çalışıyor. 1920x2160p çözünürlüğünde ve 30 FPS'e kilitli şekilde çalışıyor. Grafikler o kötü değil fakat özellikle oyuna ilk girdiğimde çözünürlük gözüme battı, sonradan alıştım. Ben HDR'da açtım şu an gayet iyi görünüyor. Kısacası alınır fakat PC'de Ultra kalitede olduğu kadar iyi grafikte değil.

Şu an PS Plus Essential ile 537 TL oluyor. Nasıldır bu fiyata.

Geri
Yukarı