Sürprizbozan RDR 2 Final eleştirisi

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Oyun zaten senin istediğini kısmen yapmış. İyi bir karakter olursan zaten ufak bir jest yapıyor oyun sana. Kötü karakter olursan küfrettiriyor. Karakter ölecek, ölecek ki efsaneleşssin.
Hocam o jest nedir ?

O zaman senaryoda bayağı bir olay değişirdi çünkü ara sahnelerin çoğunda karakterimiz bayağı bir öksürüyor hatta micah dalga geçiyor. Eğer arthur orada ölmeseydi finalde kesin ölücekti çünkü ilk oyunda adı bile geçmiyor. Eğer finaldede ölmeseydi John Marston ilk oyunda onu da öldürmek zorunda kalacaktı.

Şöyle bir şey sinirimi bozdu ama. Micah Arthur'u yere yatırıken Arthur yüzüne tüküreydi Micah hastalığı kapardı keşke öyle bir şey yapsalardı.
Gerçi tükürüğe yazık.
Oha çok mantıklı geldi bana şu an şakasız.

Ben aslında ilk oyundan bağımsız olarak böyle bir düşünceye kapıldım. Yoksa hikaye gidişatı bakımından doğru tabii ki. Bir şekilde ölmesi gerekiyor. Ama bari daha düzgün bir şekilde ölseydi diyorum kendi kendime

Bence oyun burada Arthur'un ne kadar güçlü bir karakter olduğunu göstermiş millet bu hastalıktan ölürken Arthur hala ayakta durabiliyor bunu göstermişler gibi geldi.

Oyun zaten senin istediğini kısmen yapmış. İyi bir karakter olursan zaten ufak bir jest yapıyor oyun sana. Kötü karakter olursan küfrettiriyor. Karakter ölecek, ölecek ki efsaneleşssin.
Değil mi? Çünkü ölmeden efsanelerin değeri bilinmiyor. Hep öyle olmuştur. Birçok değeri bilinmeyen sanatçı da öldükten sonra efsaneleşti mesela. Yalan dünya...

Bence oyun burada Arthur'un ne kadar güçlü bir karakter olduğunu göstermiş millet bu hastalıktan ölürken Arthur hala ayakta durabiliyor bunu göstermişler gibi geldi.
Yok aslında tam olarak öyle değil. Daha çok bu dünyada ettiğini bulursuna getirdiler biraz. Dediğim gibi adamı döverken bu hastalığı kapıyoruz. Hasta bir adamı dövecek kadar kötülük sergileyince, ölüm de o masum adamın (tükürüğünden!) elinden olmuş oluyor

Hocam Rdr Online oynuyor musunuz arkadaşla başlayacağız soygun falan dalmak istiyoruz ama ne yapmamız lazım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…