RDR 2 grafik ayarları önerisi

658936

Centipat
Gününüz güzel geçmesi dileğiyle.
Sistem özetle, 12100F-RX6700 16 GB RAM. (imzamda da mevcut) bu sistemin Ultra ayarlara potansiyeli var o yüzden acımayacağım. Ancak benim sormak istediğim, grafikleri çok güzel yapalım, ayarları kökleyelim, grafikten kaybımız olmasın, ama göze farklı gelmeyen gereksiz yük bindiren ayarları kısalım. Nedir bu ayarlar?

Gününüz güzel geçmesi dileğiyle.
Sistem özetle, 12100F-RX6700 16 GB RAM. (imzamda da mevcut) bu sistemin Ultra ayarlara potansiyeli var o yüzden acımayacağım. Ancak benim sormak istediğim, grafikleri çok güzel yapalım, ayarları kökleyelim, grafikten kaybımız olmasın, ama göze farklı gelmeyen gereksiz yük bindiren ayarları kısalım. Nedir bu ayarlar?
Quality preseti maximuma çekin. Yeterli.

Ben bu ayarlarla i7 10750H GTX 1650 Ti ile 40-50 FPS oynamıştım ve grafikler kötüleşmeden, deneyin derim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Xbox One X ayarları kullanıyorum RX 570-Ryzen 5 5500 ile 60-70 FPS alıyorum ve görüntünün en yüksekten hiçbir farkı yok, öneririm.

En yüksek preseti seç, sonra Volumetric, Water ve Reflection Quality ayarlarını düşür yeterli. Saydığım bu 3 ayar oyunda en fazla performans kaybına sebep olan ayar (MSAA'dan sonra, MSAA kesinlikle açma %50 performans kaybına sebep oluyor.) çünkü bu 3 ayarı nispeten düşük tuttuğun sürece diğerlerini halleder kart.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı