Çözüldü RDR 2 grafik ayarları sıfırlanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

leeEVERETT

Decapat
Makaleler
1
RAM
16 GB 3200 MHZ
Ekran kartı
RTX 3060 Laptop 6GB
Anakart
HP Omen 15 EN1014NT
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600H
Oyundan her çıkıp yeniden girdiğimde yapmış olduğum grafik ayarları siliniyor. Default ayarlar geliyor. Nasıl çözerim?

Çözüm

Belgeler > Rockstar Games > RDR 2 > settings yolundan settings.xml dosyasini bulun. Oyunda grafik ayarlarinizi yapip ciktiktan sonra bu dosyayi salt okunur hale getirin.

Belgeler > Rockstar Games > RDR 2 > settings yolundan settings.xml dosyasini bulun. Oyunda grafik ayarlarinizi yapip ciktiktan sonra bu dosyayi salt okunur hale getirin.
Türkçe yamayı yanlış kurmuşsun büyük ihtimalle. O yüzden grafikler sıfırlanıyor.
Nasıl ya, ne yapmalıydım ki (yama linki atarım da korsan sitesinin içinde ) direkt beni oku dosyasında dediği gibi attım o kadar nottakine uygun yaptıklarım. Ama olacak gibi değil galiba ayarları ss alıp oyundan önce hemen uygulayıp oynarım ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…