RDR 2 hikayesi ağır mı?

Hocam bu videolar fake o zaman di mi?
Bende bu videolarda görünce Xbox'a almayı düşünmüştüm. Genede alacağım 😀

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Not: Bende baktım videolar 4k 60 FPS çalışıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20210601_213057.jpg
    IMG_20210601_213057.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 39
Eğer western konseptini seviyorsanız kesinlikle oynamalısınız. Sevmeseniz de oynayın farklı bir deneyim olur. Oyunun hikayesinin ne kadar saat süreceği size bağlı. Direkt ana görev yardırırsanız yukarıda bir arkadaş yazmış 48-50 saat falan sürüyor. Ama karakterinizi geliştirerek yan görevler, challenge vs. yaparsanız aynı zamanda çok daha uzun ve kapsamlı oluyor. Onun dışında zaten oyun müthiş güzel bana göre. Anormal keyif alarak oynuyorum. Online'da güzel fakat bir süre sonra aynı şeyleri yapmak sizi sıkılabilir eğer çok değişiklik arayan biriyseniz. Çocukluğumdan beri western hayranı olduğum için hiç sıkılmadan oynuyorum şahsen. Genel olarak hikayesi öyle kısa bir oyun değil ayrıca film gibi zaten sahneleri atlamadan izleyin diyalogları anlamaya çalışın İngilizceniz yoksa altyazı yaması yapmayı deneyebilirsiniz hikayesi için. Son olarak birinci oyunu oynamadıysanız ikinci oyunu bitirdikten sonra birinci oyunun hikayesine bakın internetten. İkinci oyun birinci oyundan geçmişte geçiyor çünkü. Bu kadarını yazayım yoksa spoiler olacak :)

Geri
Yukarı