Çözüldü RDR 2 indirirken CPU kullanımı %100 oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Setro

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Başlıkta da görüldüğü üzere Steam'den RDR2 indirmek istedim. İndirmeye başladıktan sonra işlemcimin fanı bildiğin araba gibi çalışmaya başladı. Bir terslik olduğunu anladım ve Görev Yöneticisi'ne girdiğimde Steam'in işlemcimin neredeyse %80'ini kullandığını gördüm. Bu durum normal midir? İndirmeyi duraklattığımda işlemci kullanımı %2'ye kadar indi fakat indirmeyi tekrar başlattığımda yine aynısı oldu. Fotoğraf ektedir.

1706388208719.png

Çözüm
Gayet normal. İndirme ensasında %100'unu kullanmaya çalışıyor internetin ve işlemci işlem yapmaya çalışıyor. Saniye de 100 mb işlem yapıyor gibi düşünün. Anormal bir durum yok. Çözümü bu,gönlünüz rahat olsun.
Gayet normal. İndirme ensasında %100'unu kullanmaya çalışıyor internetin ve işlemci işlem yapmaya çalışıyor. Saniye de 100 mb işlem yapıyor gibi düşünün. Anormal bir durum yok. Çözümü bu,gönlünüz rahat olsun.

Çözüm
Tamamdır hocam teşekkürler işlemci fanı bir anda araba gibi çalışmaya başlayınca korkmaya başladım. Çok teşekkürler.

Gayet normal. İndirme ensasında %100'unu kullanmaya çalışıyor internetin ve işlemci işlem yapmaya çalışıyor. Saniye de 100 MB işlem yapıyor gibi düşünün. Anormal bir durum yok. Çözümü bu, gönlünüz rahat olsun.

Kanka altı üstü 100 MB internet bunun bu kadar kullanım yapması normal değil ben de 100 MB internetle indiriyorum 5600H mobil işlemci kullanıyorum bu kadar kullanım artmıyor arkadaşın işlemcisi de i5-13400F benim işlemcimden daha iyi bir işlemci. Yanlış anlaşılma olmasın merak ettiğimden soruşturuyorum. GB seviyesinde internet kullanımı olsa mantıklı olurdu.

Kanka altı üstü 100 MB internet bunun bu kadar kullanım yapması normal değil ben de 100 MB internetle indiriyorum 5600H mobil işlemci kullanıyorum bu kadar kullanım artmıyor arkadaşın işlemcisi de i5-13400F benim işlemcimden daha iyi bir işlemci. Yanlış anlaşılma olmasın merak ettiğimden soruşturuyorum. GB seviyesinde internet kullanımı olsa mantıklı olurdu.
Bu tarz durumlar başına gelenler var. İndirme yaparken CPU %100 oluyor Burada göreceğin gibi. Ekstra bir anormallik varsa,işlemci sorunlu olarak görebiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı