Çözüldü RDR 2 Online "error fffff" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

lavinias

Decapat
RAM
16
Ekran kartı
GTX 1050
İşlemci
i7 7700HQ 2.8 Ghz
Selam. RDR 2 Online'a girmeye çalıştığımda "error fffff" hatası aldım. İnternetten çözümlere baktığımda Vulkan kullanıyorsanız DirectX 12 yapın yazıyordu. Bende DirectX12 yaptım fakat oyun çökmeye başladı. Açılma ekranında çöküp duruyor. Geri Vulkan yapamıyorum oyuna girmeden nasıl Vulkan yapabilirim ve "error ffff" hatasını çözebilirim?

Oyun orijinal Steam'den aldım.

Grafik ayarları ekranına giremiyorum.

Ekran Alıntısı.PNG
Yaptığım çözüm buydu fakat işe yaramadı.

1659106932354.png

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    22,9 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
@lavinias aynı sorunu ben de yaşıyorum söylenilenleri uyguladım ancak olmuyor oyun resim gösterip duruyor başka bir şey yok kamp ekranında yaşadım daha oyunun başında.
Ben çözümünü buldum ekran kartınız nedir acaba? Fakat sadece story mode için.

Unkown error fffff hatası genel bir hata RDO 2 sunucularında sorun var düzeltilir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Çözüm

Unkown error fffff hatası genel bir hata RDO 2 sunucularında sorun var düzeltilir diye düşünüyorum.
RTX 3050 model online da yaşıyorum ben sorunu story modda sorun yoktu.

bizlik bi durum yok mu yani sunucular bozulunca atıyor düzelince oynuyoruz herhangi bi eksiklikten dolayı değil

Yeni konular

Geri
Yukarı