Çözüldü RDR 2 Online için hangi paket alınmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rogen

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Merak ettiğim bir konu vardı. RDR 2 almak istiyorum, 2 platformdan alabiliyorum şu an.

Steam daha güvenilir geliyor fakat fiyat orada indirim olsa bile her türlü yüksek.
İndirim ile, Epic Games üzerinden alırsam Ultimate Edition 170 - Offline 150 - Online ise 80 TL gibi bir fiyatı var.

Şimdi benim asıl sormak istediğim. Oyunu sadece Offline için almak istemiyorum aynı zamanda Online'da oynayabilmek istiyorum.
Çok fazla yanlış bilgilendirme yapılıyor bu Online ile ilgili.

RDR 2 Offline alırsam normal oyunu yanında Online veriyor mu, yoksa Online'ı gösterdiği gibi ayrı mı almak zorundayım?
Yoksa Ultimate Edition alırsam her türlü daha ucuza geliyor, Ultimate Edition hem Offline hem de Online versiyonunu veriyor mu?

Bu konu artık netleşsin, görecek olan başka alıcılar da yanlış bilgiler ile sıkıntıya girmesin.
Yorumlar için teşekkürler!

Çözüm
Online oynamak için normal RDR2'yi almanız yeterli, hem offline hem de online oynarsınız. Ultimate gibi paketler, Online içinde altın gibi ayrıcalıklar sağlıyor o kadar. RDR Online ise yalnızca online oynamanıza olanak sağlıyor.
Merhaba arkadaşlar,
Merak ettiğim bir konu vardı. RDR 2 almak istiyorum, 2 platformdan alabiliyorum şu an.

Steam daha güvenilir geliyor fakat fiyat orada indirim olsa bile her türlü yüksek.
İndirim ile, Epic Games üzerinden alırsam Ultimate Edition 170 - offline 150 - Online ise 80 TL gibi bir fiyatı var.

Şimdi benim asıl sormak istediğim. Oyunu sadece offline için almak istemiyorum aynı zamanda Online'da oynayabilmek istiyorum.
Çok fazla yanlış bilgilendirme yapılıyor bu Online ile ilgili.

RDR 2 offline alırsam normal oyunu yanında Online veriyor mu, yoksa Online'ı gösterdiği gibi ayrı mı almak zorundayım?
Yoksa Ultimate Edition alırsam her türlü daha ucuza geliyor, Ultimate Edition hem offline hem de Online versiyonunu veriyor mu?

Bu konu artık netleşsin, görecek olan başka alıcılar da yanlış bilgiler ile sıkıntıya girmesin.
Yorumlar için teşekkürler!

Hocam, 150 TL olanı aldığınız zaman Online'a giriş yapabiliyorsunuz. Epic Games'te kupon da var şu an sanırım, 200 TL'lik oyun 80 TL'ye geliyor. RDR2'nin yanına 50TL'lik bir oyun daha alırsanız 70-80 TL'ye gelecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı