RDR 2 Online sürüm ayrı mı alınacak?

Darkin_49

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, 2 ay falan önce RDR2 Ultimate Edition satın aldım Steam'den. İndirime girmişti. Şimdi Online ayrı satıyorlar ama Online sayfasına gidince kütüphanenizde yazmıyor.

Ayrı olarak satılan Red Dead Online'da bulunan içerikler, Red Dead Redemption 2'ya dahil olan Red Dead Online içerikleriyle aynıdır.

Yazısı çıkıyor. Kısacası sorum benim Online oynamak için ek olarak Online satın almama gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, 2 ay falan önce RDR2 Ultimate Edition satın aldım Steam'den. İndirime girmişti. Şimdi Online ayrı satıyorlar ama Online sayfasına gidince kütüphanenizde yazmıyor.

Ayrı olarak satılan Red Dead Online'da bulunan içerikler, Red Dead Redemption 2'ya dahil olan Red Dead Online içerikleriyle aynıdır.

Yazısı çıkıyor. Kısacası sorum benim Online oynamak için ek olarak Online satın almama gerek var mı?

Hayır yeniden almana gerek yok.

Hayır gerek yok. Siz almadan girebilirsiniz. Bu sadece Online oynamak isteyenler veya korsan oynayıp online oynayacaklar için guzel bir alternetif.

Online bağımsız olarak satılacakmış, bir sitede okuduğuma göre ilk çıktığında indirimle 40 TL'ye satılacakmış. Normal fiyatı 159 TL imiş.

Hayır gerek yok. Siz almadan girebilirsiniz. Bu sadece Online oynamak isteyenler veya korsan oynayıp online oynayacaklar için guzel bir alternetif.
Korsancılar için güzel alternatifmiş.. Bakış açısına bak! Rockstar da yemiyor içmiyor korsancılara tatlı "alternetif"ler üretmek için uğraşıyor değil mi? Güldürme Allah aşkına.

Reis bende Red Dead Redemption 2 var arkadaşımla Online oynamak istiyorum şimdi gidip Online'ı damı satın alacağız?

Yeni konular

Geri
Yukarı