RDR 2 Online'da hangi seçeneğe girilmeli?

Oradan "Free Roam" seçeneği seçersen seni açık dünyaya bırakıyor ve diğer seçeneklere kendin gidebiliyorsun, ama "Camp" diğer seçenekleri seçersen seni açık dünyada seçtiğin o "Camp" veya "Bounty Hunter"ın yanında başlatıyor, "Free Roam" seç kafan rahat olsun.

Oradan "Free roam" seçeneği seçersen seni açık dünyaya bırakıyor ve diğer seçeneklere kendin gidebiliyorsun, ama "camp" diğer seçenekleri seçersen seni açık dünyada seçtiğin o "camp" veya "bounty hunter"ın yanında başlatıyor, "Free roam" seç kafan rahat olsun.

Free roamda girdiğim açık dünyada başkaları oluyor ani değil mi?

Free roam serbest dolaşıyorsunuz. Açık dünyadaki etkinlikleri görevleri falan yapıyorsunuz. Camp dediği yer oyunda sizin kampınız. Orayı geliştirebiliyorsunuz. Topladığınız avları falan bırakıyorsunuz. Avlar yeteri kadar birikip, işlendikten sonra satış yapabiliyorsunuz. Satış yaparken iki seçenek çıkacak karşınıza. Birisi güvenli seçenek ötekiyse oyuncuların size saldırabildiği seçenek. Güvenli olan biraz daha az kazandırır. Sağlam bir ekip yokken güvenli olanı seçersiniz. Ekip sağlamken diğerini seçersiniz. Bunları yapabilmeniz için trader mesleğinin açık olması lazım. Kamptaki eleman olan Cripps mektup veriyor. Sonra gelen görevi yapıyorsunuz. Görevden sonra trader açılması için butcher table almanız lazım. Gold ile alınıyor. Oyunda ücretsiz olarak Gold kasmak için bounty hunter mesleğini tercih etmiştim.

Bounty hunter RDR2 Online'da Gold kasmak için kullanılır. Bounty hunter mesleğinin açılması için haritada sarı renkte sf yazan şerif işareti var. West Elizabeth tarafında. Oraya gidip gerekenkeri yaptıktan sonra 15 golda bounty hunter lisansı alıyorsunuz. Bu 15 Gold en başta var mıydı yoksa sonradan mı kasmıştım orasını hiç hatırlamıyorum. Suçluları avlayarak Gold ve dolar kasarsınız. Ben uzun zamandır oynamıyorum belki değişmiştir. Suçluları yakalamak için mesafeye göre 5-15 dakikalık bir süre veriyordu. Suçluları son 30 saniye kala bırakırsak fazla Gold geliyordu.

Kazançlı mesleklerden bir diğeri de moonshinerdır. Bu meslek için özel bir mekan falan geliyor. Bu mekanda arkadaşlarınızla birlikte yeme, içme, dans vb. şekilde eğlence oluyor. Kazancıda iyidir.

Madam nazar var. Collector mesleğini yapıyorsunuz. Bu mesleği yapabilmek için öncelikle "collector bag" satın almanız lazım. Gold ile alınıyor. Haritada dolaşırken mutlaka denk gelir.

Geri
Yukarı