Epic Games RDR 2 oyununa farklı bir Social Club hesabı bağlı hatası

leanon0

Zeptopat
Daha fazla  
RDR2 oyununu ilk başta Steam üzerinden satın aldım oyunu 2 ay sonra kurma imkanım oldu fakat kurduğumda oyuna giriş yapmak istediğimde Social Club hesabı zaten oluşturuldu ve bilmediğim bir mail adresiyle giriş yapmam istendi Support üzerinden hiçbir şekilde yardımcı olmadılar bende inat ederek Epic Games üzerinden satın aldım fakat yine aynı hatayı aldım Social Club hesabımı bağlamam istenmedi ilk giriş yapacağım zaman fakat farklı bir mail adresinden girmem isteniyor çözümü nedir acaba bilen biri yardımcı olabilir mi?
resim_2023-12-27_205229322.png

Rockstar Launcher'ı silip tekrar yüklemeyi denedin mi? Basit bir çözüm ama belki işe yarar. Bu arada normalde oyuna giriş yapman için bir social hesabı ister. Oyuna onunla giriş yaptığında daha sonra hep onunla oyuna girmeni ister. Sen 2 platformdan da ayrı ayrı satın aldığında seni sürekli bu fotoğraftaki mail hesabına bağlan diye mi hata veriyor.?

Rockstar Launcher'ı silip tekrar yüklemeyi denedin mi? Basit bir çözüm ama belki işe yarar. Bu arada normalde oyuna giriş yapman için bir social hesabı ister. Oyuna onunla giriş yaptığında daha sonra hep onunla oyuna girmeni ister. Sen 2 platformdan da ayrı ayrı satın aldığında seni sürekli bu fotoğraftaki mail hesabına bağlan diye mi hata veriyor?

Evet Launcher'i silip tekrar yükleme yaptım fakat çözüme ulaşamadım 2 platformda da farklı hesaplar istedi benden Steam platformu b ile başlayan bir mail Epic Games platformunda ise o ile başlayan bir mail adresi istedi anlam veremiyorum bu sorunu yaşayan sadece benim galiba.

Evet Launcher'i silip tekrar yükleme yaptım fakat çözüme ulaşamadım 2 platformda da farklı hesaplar istedi benden Steam platformu b ile başlayan bir mail Epic Games platformunda ise o ile başlayan bir mail adresi istedi anlam veremiyorum bu sorunu yaşayan sadece benim galiba.

Acaba hesaplar bugüne kadar senin miydi? Yoksa birinden satın mı aldın daha önce? Steam'de oyunu 2 ay sonra açtım demişsin. Hiç oynama süren yoksa bunun olmaması gerekli. Aynı şekilde Epic Games'de de. Bu durum çok tuhaf kalıyor. Olmaması gerek. Süresini doldurmadan Epic Games'deki oyunu iade edip yeni bir hesaptan satın al bence. Steam'deki durum içinde detaylı bir şekilde anlatıp tekrar ulaşmaya çalış Rockstar ekibine. Sağlıcakla kal.

Acaba hesaplar bugüne kadar senin miydi? Yoksa birinden satın mı aldın daha önce? Steam'de oyunu 2 ay sonra açtım demişsin. Hiç oynama süren yoksa bunun olmaması gerekli. Aynı şekilde Epic Games'de de. Bu durum çok tuhaf kalıyor. Olmaması gerek. Süresini doldurmadan Epic Games'deki oyunu iade edip yeni bir hesaptan satın al bence. Steam'deki durum içinde detaylı bir şekilde anlatıp tekrar ulaşmaya çalış Rockstar ekibine. Sağlacakla kal.

Hesaplar benim tabii ki Steam'deki RDR2'yi dolar kuruna girmeden önce almıştım diğer aldığım oyunları oynuyordum o yüzden 2 ay sonra yükleme imkanım oldu Epic Games'deki oyunu iade edip farklı bir hesapta tekrar alacağım yardımın için çok teşekkür ederim hayırlı günler dostum.

Hesaplar benim tabii ki Steam'deki RDR2'yi dolar kuruna girmeden önce almıştım diğer aldığım oyunları oynuyordum o yüzden 2 ay sonra yükleme imkanım oldu Epic Games'deki oyunu iade edip farklı bir hesapta tekrar alacağım yardımın için çok teşekkür ederim hayırlı günler dostum.
en iyisi iade edip yeni hesap oluşturup tekrar indirmek fakat 2 ay geçmiş aldığınızdan beri iade edemezsiniz.

Hesabınız bir şekilde ele geçirilmiş ve başka insanlara, şu, oyunları hesap olarak satan sitelerden birinde satılmış olma ihtimali var gibi duruyor. Güvenliğiniz tam mıydı? Veya hesabınıza giriş yapılan şehirleri görüntüleyebilir misiniz?

Sırasıyla; yardım, Steam destek, hesabım, hesabınızla ilişkili veriler, yakın zamandaki giriş geçmişi

Yeni konular

Geri
Yukarı