RDR 2 "this SC account doesn't own RDR2"

İşletim sistemi
Windows 10

ivenra

Centipat
Merhaba dostlar, saatlerdir uğraşıyorum Rockstar Games Launcher Support ile iletişime geçtim, ilgilenmediler, birçok yabancı foruma sorunumla ilgili göz gezdirdim, bir çözüme kavuşamadığım için buradayım, dün hiçbir sorun yoktu, Red Dead Redemption 2 oynayabiliyordum. Bütün Driver'lar, BIOS, ekran kartı vesaire hepsi güncel. Antivirüs, güvenlik duvarı engeli de yok, kapalı. Oyunu Steam üzerinden almıştım Rockstar Games Launcher ile giriş yapabiliyordum bugüne kadar. Şimdi ise oyunu Steam üzerinden açmaya çalışıyorum hiçbir tepki yok ve aşağıdaki SS'de gördüğünüz hatayla karşılaşıyorum. Daha önce bu hatayla karşılaşan varsa, bilen eden varsa yardım ederse sevinirim, teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    159,2 KB · Görüntüleme: 344
Son düzenleme:
belgelerimi sildikten sonra bu hatayı alıyorum ve oyun yine açılmıyor sanırım yeniden mi windows kurmam gerkecek yoksa farklı bir çözümü bilen var mı ?

Dostum ben şimdi çözümü buldum üstünden yıllar geçmiş ama belgelerim klasöründeki Rockstar Games klasörünü temizle Launcher'e gir sorunun çözülmüş olacak.

Dostum ben şimdi çözümü buldum üstünden yıllar geçmiş ama belgelerim klasöründeki Rockstar Games klasörünü temizle Launcher'e gir sorunun çözülmüş olacak.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,2 MB · Görüntüleme: 22

Geri
Yukarı