RDR 2 Ultra ayarlarda sağ sol yapınca görüntü bozuluyor

Daha fazla  
Merhaba. RDR 2 Ultra grafiklerde maalesef sağ sol yapınca görüntü bozuluyor. Ağaç olur çimenler olur berbat bir hal alıyor ne yapabilirim? FSR kapalı sadece AMD programında oyun içi görüntüyü iyileştirecek yerler açık ne yapsam düzeltemiyorum. 1 aydır uğraşıyorum ama son olarak size sorayım. Dedim siz de çözemezseniz herhalde kimse çözemez 🙁

Hocam blur kapalı. Dediklerinizi denedim ama olmadı ayrıca 2 k ayarlarda oynuyorum bir türlü düzeltemedim size akşam video çekip göndereceğim izler iseniz tam olarak dediğimi anlamış olursunuz akşama bekliyorum sizleri rica etsem Recep baltaşı etiketler misiniz teşekkür ederim.

Blur açık olabilir mi?

TAA yüzünden. TAA Medium'da kalsın resolution scale ayarını 1.5 yap. RDR'yi sadece Ultra yapmak yetmiyor 1080p de.

Merhaba. RDR 2 Ultra grafiklerde maalesef sağ sol yapınca görüntü bozuluyor. Ağaç olur çimenler olur berbat bir hal alıyor ne yapabilirim? FSR kapalı sadece AMD programında oyun içi görüntüyü iyileştirecek yerler açık ne yapsam düzeltemiyorum. 1 aydır uğraşıyorum ama son olarak size sorayım. Dedim siz de çözemezseniz herhalde kimse çözemez 🙁
RDR 2 için TXAA mı MSAA mı kullanılmalı?

Burada bir arkadaşla ufak bir sohbetimiz olmuştu anti-aliasing üzerine. Belki size de yardımcı olur fikir vermesi açısından.

Geri
Yukarı