Çözüldü RDR 2'ye Online'de dahil mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Denizli
Daha fazla  
Merhaba, dün RDR2'yi bitirmiştim ve aşırı etkilendim. Bu yüzden hazır indirimdeyken bir nebze de emeğe saygı gereği oyunu Steam'den aldım. Şu an kütüphanemde ve "çevrimiçi PvP" etiketi de var oyunda. Ben RDR Online'yi ayrı sanıyordum. Benim bu aldığım ürüne RDR Online dahil mi? Eğer öyleyse boş boş kütüphanede durmasın bir deneyeyim.

Açıkçası bu bana çok saçma geliyor. Madem Online ayrı bir oyun olarak çıkardınız normal versiyonundan da bunu çıkarmaları gerekiyor ve fiyatını da düşmeleri lazım. Böyle olmayacaksa o zaman ayrı bir oyun olarak satmayın. RDR 2 hiç kimse gidip Online için ayrı olarak almaz kolay kolay. Bu oyun keza Online için oynanan bir oyun değil.

Merhaba, dün RDR2'yi bitirmiştim ve aşırı etkilendim. Bu yüzden hazır indirimdeyken bir nebze de emeğe saygı gereği oyunu Steam'den aldım. Şu an kütüphanemde ve "çevrimiçi PvP" etiketi de var oyunda. Ben RDR Online'yi ayrı sanıyordum. Benim bu aldığım ürüne RDR Online dahil mi? Eğer öyleyse boş boş kütüphanede durmasın bir deneyeyim.

Evet aynı GTA 5 gibi Online normal oyuna dahil. Hikaye modunu istemeyenler için Online mod ayrıda satılıyor.

Açıkçası bu bana çok saçma geliyor. Madem Online ayrı bir oyun olarak çıkardınız normal versiyonundan da bunu çıkarmaları gerekiyor ve fiyatını da düşmeleri lazım. Böyle olmayacaksa o zaman ayrı bir oyun olarak satmayın. RDR 2 hiç kimse gidip Online için ayrı olarak almaz kolay kolay. Bu oyun keza Online için oynanan bir oyun değil.
Aslında online için fazla hevesli değilim. Oyunun animasyonları rekabet için fazla yavaş kalıyor ama ne diyebilirim ki ? Güzel bir sürpriz oldu.

Aslında online için fazla hevesli değilim. Oyunun animasyonları rekabet için fazla yavaş kalıyor ama ne diyebilirim ki ? Güzel bir sürpriz oldu.

Evet ama dediğim gibi 100 saatlik bir içerik varken gidip hiç kimse kuru kuruya online almaz bu oyunun. Online ancak ana hikayenin suyunu çıkarttıktan sonra öylesine takılabilecek bir seçenek olabilir ama ona bile gerek yok aslında. Oyun hiç bitmiyor zaten. Tek kişi oynasan bile çok zevkli.

Aslında Online için fazla hevesli değilim. Oyunun animasyonları rekabet için fazla yavaş kalıyor ama ne diyebilirim ki? Güzel bir sürpriz oldu.

Online modu için animasyonları hızlandırmışlar evet biraz garip duruyor ama hikaye modu kadar ağır değil. Mesela silahı belinize alırken yavaş yavaş dolamıyor direkt sırtına gidiyor silah. Başka bir örnek merdivenleri çok hızlı tırmanıyorsunuz ben başta bug sanıyordum sonra Online için hızlandırıldığını fark ettim.

Hikayesini keyif alarak oynadım fakat online 30-40 dakika sonra aşırı sıktı beni. Başka oyun oynamıyorum boş vaktim çok diyorsanız takılabilirsiniz online ama önermiyorum kesinlikle.

Geri
Yukarı