RDR 2'yi modlayamıyorum

İşletim sistemi
Windows 10

BLXXDLXVER

Centipat
Daha fazla  
RAM
12
Arkadaşlar bugün RDR 2'ye mod indirmek için Open IV indirdim, modları eklemek için edit modu açmamız yeterli fakat bu Allah'ın belası uygulama rpf dosyalarına girdiğimde edit Mode'dan çıkıyor ve giremiyorumda, çıkınca düzeliyor ama abi ben bu oyunu modlamak istiyorum, GTA gibi modlayarak oynamak istiyorum, karakterim daha iyi gözüksün diye whyems DLC'sini bile indirdim ama nafile yapamıyorum, yardım edebilecek varsa yazsın, bu arada oyununuz orijinal mi sorusunu sormayın, 1250 TL para verecek değilim bir oyuna, ve bu yüzden yardım edemeyeceksenizde biraz empati yapın, adamakıllı oyun bile oynayamıyorum bilgisayarda umarım yardımcı olursunuz.

Arkadaşlar bugün RDR 2'ye mod indirmek için Open IV indirdim, modları eklemek için edit modu açmamız yeterli fakat bu Allah'ın belası uygulama rpf dosyalarına girdiğimde edit Mode'dan çıkıyor ve giremiyorumda, çıkınca düzeliyor ama abi ben bu oyunu modlamak istiyorum, GTA gibi modlayarak oynamak istiyorum, karakterim daha iyi gözüksün diye whyems DLC'sini bile indirdim ama nafile yapamıyorum, yardım edebilecek varsa yazsın, bu arada oyununuz orijinal mi sorusunu sormayın, 1250 TL para verecek değilim bir oyuna, ve bu yüzden yardım edemeyeceksenizde biraz empati yapın, adamakıllı oyun bile oynayamıyorum bilgisayarda umarım yardımcı olursunuz.

Bazı modlar Crack'li RDR 2 ile çalışmıyor hocam ondan olabilir.

Forumda yasak destek verilse bile veren kişi ceza alır indirimde 179TL idi burada almamak sizin hatanız tabii ki oyun almıyor diye kimseyi yargılayacakda değiliz.

Bakım doğru söylüyorsunuz ama biraz sanki abartı değil mi modlamaya yardımcı olmak yani, mod bu abi moduda crack indirmiyoruz ya, neyse zaten modların eski sürümünü yükleyerek çözdüm, tavsiyem indirimlerde farklı farklı oyunlar oynamak yerine bunu alın, çoğu oyundan alacağınız zevkin 5 katı zevkli, RDR 2'yi bitirdikten sonra diğer oyunlara bir ısınamıyorum, biraz bana bayat geliyorlar, RDR 2'nin o vuruş hissiyatı mekanikleri animasyonları hikâyesi yani. Bilmiyorum bunu anlatmak imkansız deneyimlemek gerek, neyse iyi akşamlar dilerim.

Geri
Yukarı