Sürprizbozan RDR hikayesi hakkinda

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dorukcakmk

Hectopat
İki oyunuda oynadim. RDR 2'nin sonundayim Arthur öldü şu an intikamini alacaktim dutchdan icimde kaldi. Benim sorum su RDR 2 RDR 1 oncesi ya Micah ve dutch RDR 2'nin sonunda ölcekse RDR 1'de dutch nasıl olabiliyor?

İki oyunuda oynadim. RDR 2'nin sonundayim Arthur öldü şu an intikamini alacaktim dutchdan icimde kaldi. Benim sorum su RDR 2 RDR 1 oncesi ya Micah ve dutch RDR 2'nin sonunda ölcekse RDR 1'de dutch nasıl olabiliyor?
Dutch ölmüyor çünkü.

Dutch ölmeyecek neler olacağını görürsün yan görevlere bulaşma John ile ana senaryo 4-5 saatte biter.

Ölmeyecekse kanserlencem yinede bitircem bugun oyunun tum tadi kacti zaten

Benim sorum su RDR 2 RDR 1 oncesi ya Micah ve dutch RDR 2'nin sonunda ölcekse RDR 1'de dutch nasıl olabiliyor?
Çünkü Dutch oyunun sonunda ölmüyor bu sebepten Rdr 1'de karşımıza çıkıyor. Oyunu bitirmeden kesin kanıya varmanız garip.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…