RDR Online altin az

Emzik

Hectopat
Daha fazla  
Normalde internetten baktigimda adamlar baslangicta 25 altin verdigini soyluyor fakat bende 1.13 altin var, onu da 30 dakikada kasabildim. O da yoktu normalde. Neden bende yok? Bir gorev mi yapmam lazim?

Normalde internetten baktigimda adamlar baslangicta 25 altin verdigini soyluyor fakat bende 1.13 altin var, onu da 30 dakikada kasabildim. O da yoktu normalde. Neden bende yok? Bir gorev mi yapmam lazim?

Bildiğim kadarıyla eğer Red Dead Redemption 2 Special Edition alırsan Online girdiğinde 25 Gold, Ultimate Edition alırsan 50 Gold veriyordu tabii yanlışta biliyor olabilirim. Ben oyunu ilk çıktığında almıştım 25 Gold vermişti ekstra bir görev yapmana gerek yok yani.
Bu arada oyunun full sürümüne mi yoksa Online sürümüne mi sahipsiniz?

Bildiğim kadarıyla eğer Red Dead Redemption 2 Special Edition alırsan Online girdiğinde 25 Gold, Ultimate Edition alırsan 50 Gold veriyordu tabii yanlışta biliyor olabilirim. Ben oyunu ilk çıktığında almıştım 25 Gold vermişti ekstra bir görev yapmana gerek yok yani.

Full.

Peki nasil hizli altin kasarim?

Son düzenleme:
Full.

Peki nasıl hizli altin kasarim?

Oyunda stranger görevleri Gold veriyor, bir de roller var roller içinde sadece bounty hunter Gold verir orada da Bount'yi ne kadar geç teslim edersen o kadar fazla altın verir en fazla 0.32-0.36 Gold veriyor. Ama en iyi Gold'u daily challenge yaparak kasarsın eğer aksatmadan daily streak yaparsan görev başına verdiği Gold artar. Treasure mapler var bir de onlardan da altın kasarsın her 10 Level da bir postaneden treasure map alabilirsin. Treasure maplere çantadan bakabilirsin elinde varsa kullanabilirsin. Rockstar oyun için de öyle deli gibi altın kasmana izin vermiyor gıdım gıdım kasmak zorundasın ya da Gold glitch falan çıkıyor arada onları takip edeceksin.
Social Club kullanıcı adım: LisaDE1 eğer istersen ekle müsait olduğum zaman Gold için yardımcı olurum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı