Çözüldü RDR Online için RDR 2 gerekli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ilk_glnc

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben şimdi RDR Online aldım bunu ben 1. oyunu sanıp almıştım ve 1. oyunu PC'de yokmuş bende ilk oyununun hikayesini intten izleyeceğim. Online'da RDR2'nin miş ben şimdi Online oynamak için RDR 2 almam gerekiyor mu yoksa direk oynayabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
RDR Online alırsanız sadece Online girebilirsiniz, hikaye moduna giremezsiniz. RDR2 almanıza gerek yok.
RDR Online alırsanız sadece Online girebilirsiniz, hikaye moduna giremezsiniz. RDR2 almanıza gerek yok.

Çözüm
Online için şart değil. Hikaye içinse şart.

RDR 2 alırsanız Hem Story hem de Online'a girebilirsiniz. RDO alırsanız sadece Online girebilirseniz. Tavsiyem iade edip RDR 2 alın. Online terk edildi. 300 saatimi gömdüm yapacak bir şey yok oyunda. Güncelleme gelmiyor.

RDR 2 alırsanız hem story hem de Online'a girebilirsiniz. Rdo alırsanız sadece Online girebilirseniz. Tavsiyem iade edip RDR 2 alın. Online terk edildi. 300 saatimi gömdüm yapacak bir şey yok oyunda. Güncelleme gelmiyor.

İade mininmun 1 gün içinde gerçekleşiyor 30 TL eksik çok hevesliyim hafta içindede tadını çıkartamıyacağım bugün bulabilirsem bulacağım.

İade mininmun 1 gün içinde gerçekleşiyor 30 TL eksik çok hevesliyim hafta içindede tadını çıkartamıyacağım bugün bulabilirsem bulacağım.
İlk 200 saat çok eğlenirsiniz. Story'yi de ekleyin 100 saat de story 300 saat. Bu kadar sıkılmadan oynadığım oyun yoktur. RDR 2 gibi oyun çıkmadı daha.

Arkadaşınız yoksa online o kadar sarmayabilir ama.

İlk 200 saat çok eğlenirsiniz. Story'yi de ekleyin 100 saat de story 300 saat. Bu kadar sıkılmadan oynadığım oyun yoktur. RDR 2 gibi oyun çıkmadı daha.

Arkadaşınız yoksa Online o kadar sarmayabilir ama.

Arkadaşım yok maalesef ama bulmaya çalışıcağım bilginiz için çok teşekkür ederim 300 saati çok dolu dolu geçirmeye çalışıcağım ve huzurlu kesitler almaya çalışacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı