RDR Online için RDR2 gerekli mi?

Daha fazla  
İndirime girmiş RDR2 Online ama bende RDR2 offline yok. Sadece Online alırsam oynayabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:

İlk başta hayır demişti sonradan değiştirip üste çıkmaya çalıştı şimdi de beni haksız duruma düşürmeye çalışıyor arkadaş bayağı zeki

İlk başta hayır demişti sonradan değiştirip üste çıkmaya çalıştı şimdi de beni haksız duruma düşürmeye çalışıyor arkadaş bayağı zeki

Tamam zaten cevabım Hayır. Cümleyi değiştirmemin sebebi senin gibilerin anlamasının kolaylaşması. Ama işe yaramamış. Sen de çok zorlama.

Evet oynarsın Online ayrı olarak satılıyor ama offline oynayamazsın sadece Online.
Hayır gerekli değil. Oynarsın yani.
Başlık da ne yazıyor?

RDR Online için RDR2 gerekli mi?​

Ben ne yazmışım? Hayır. Yanlış mı? Hayır. RD Online için RDR2 gerekli değil.
@Tek7HackDedi neden kızgın attınız oynanıyor? Siz yanlış bilgi vermişsiniz.
Yanlış bilgi verdiğiniz için? Sonradan değiştirip üste mi çıkmaya çalışıyorsun cidden komikmiş
Siz neden kızgın attınız? Ben de onu kastettim zaten.
İkinizde aynı şeyi söylemişsiniz, tartışmaya gerek yok.

Sonuç olarak oynayabilirsin hikaye modunu oynayamazsın online bir şekilde normal RDR2 olmadan oynayabilirsin.

İkiniz de aynı şeyi söyleyip birbirinize kızgın atmışsınız @Tek7HackDedi cevabını sonradan değişse bile ilk verdiği cevap başlığa göre doğruydu ayrıca.

Soruya gelirsek gerek yok. Red Dead Online'ın çıkış amacı buydu zaten. Daha ucuza online oyuncuları çekmek. Gerçi 15 Şubat sonrası pek ucuz olmuyor.

İkinizde aynı şeyi söylemişsiniz, tartışmaya gerek yok.

Anlamıyor o arkadaş işte. 5 senelik üye imiş bir de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…