RDR Online'da atın bağlılık seviyesi düştü

Bahadır01

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ben rdr2 online da ödül avcılığı yaparak breton atını almıştım. Sonra biraz kullandım atın bağlılığı 2 seviyeye yükseldi. Ardından bir göreve girdim sonra görevden çıkar çıkmaz atın bağlılığı 1. seviyeye yükseldi diye bir şey çıktı. Ama 2. seviye olmuştu bile. Hatta atı şaha falan da kaldırdım. Bir anda 1. seviyeye düştü. Sonra düzeliceğini düşündüm. Bayağı 1 saat falan o at ile oynadım ilgilendim ama hala 1. seviye de takılı kald. I oyundan çıkıp girmeme rağmen düzelmedi. Buglandı at. Nasıl düzeltebilirim? Çok uzun süredir kullanıyorum ama hala 1. seviye bağlılık durumunda 2. seviyeye tekrar çıkmıyor.

Merhaba ben RDR2 Online da ödül avcılığı yaparak breton atını almıştım. Sonra biraz kullandım atın bağlılığı 2 seviyeye yükseldi. Ardından bir göreve girdim sonra görevden çıkar çıkmaz atın bağlılığı 1. seviyeye yükseldi diye bir şey çıktı. Ama 2. seviye olmuştu bile. Hatta atı şaha falan da kaldırdım. Bir anda 1. seviyeye düştü. Sonra düzeliceğini düşündüm. Bayağı 1 saat falan o at ile oynadım ilgilendim ama hala 1. seviye de takılı kald. I oyundan çıkıp girmeme rağmen düzelmedi. Buglandı at. Nasıl düzeltebilirim? Çok uzun süredir kullanıyorum ama hala 1. seviye bağlılık durumunda 2. seviyeye tekrar çıkmıyor.

Önemli olan ne kadar çok sürdüğünüz değil atı ne kadar çok sevdiğiniz, temizlediğiniz ve beslediğinizle ilgili.

Yeni konular

Geri
Yukarı