RDR serisi hangi sırayla oynanmalı?

Delilm

Decapat
Daha fazla  
Red Dead redemtion 2 oyunu çok övülüyor ama bir türlü oynamaya fırsatım olmadı. Küçük bir araştırma sonucunda Red Dead serisinin 3 oyunu olduğunu gördüm;
Red Dead revolver, Red Dead Redemption 1 ve 2. oyunlar birbirlerinin devamı mı? Eğer devamıysa hangi sırayla oynamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Revolver seriden alakasız diye biliyorum ilk oyunun demosu gibi bir şey ilk önce RDR 2'yi oynayacaksın sonra RDR 1'i 2.oyun 1 den önce yaşananları anlatıyor ama RDR 1 PC de yok PS 3 oyunu.

Red Dead redemtion 2 oyunu çok övülüyor ama bir türlü oynamaya fırsatım olmadı. Küçük bir araştırma sonucunda Red Dead serisinin 3 oyunu olduğunu gördüm;
Red Dead revolver, Red Dead Redemption 1 ve 2. oyunlar birbirlerinin devamı mı? Eğer devamıysa hangi sırayla oynamalıyım?
Red Dead Revolver ile RDR 1 ve 2 arasında neredeyse hiçbir bağlantı yoktur. RDR 1 ve 2 arasında da kayga değer bağlantı yoktur aslında fakat önerim Red Dead Revolver oynayarak oyuna bakışınızı bozmadan RDR 1 efsanesiyle başlamanızdır daha sonra RDR 2 ile devam edebilirsiniz.

Konuyu hortlatıyorum ama sıralama bu şekilde.

Red Dead Revolver.
Red Dead Online.
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption: Gunslingers.
Red Dead Redemption
Red Dead Redemption: Outlaws to the end.
Red Dead Redemption: Legends and killers.
Red Dead Redemption: Undead nightmare.

Son 3 DLC'nin oynama sırası fark etmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı