RDR2 10 20 dakika sonrası oyun çökmesi

mr.white35

Centipat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance 16GB 3000MHZ
SSD veya HDD modeli
Samsung evo
Ekran kartı
AMD RX7600
Anakart
Gigabyte B550 Gaming X V2
İşlemci
Ryzen 5 5500
RX7600 & 16 GB RAM DDR4 3000MHz XMP profili yok & R5 5500 islemci.
Google Drive: Sign-inRDR2 oynarken aniden çökme sorunları yaşıyorum önceden yaşamıyordum şimdi 10 20 dakika oynanıştan sonra yaşamaya başladım en eski yaşadıgım zamanlar RAM'in birisi arıza vermişti ve tüm oyunlarda yaşıyorum şimdi sanmıyorum RAM ile ilgili bir şey olacağına çünkü tüm oyunları sorunsuz bir şekilde oynuyorum. Oyunu oynarken arkada Process Monitor ile log tuttum paylaşımı yapacağım bilgisi olan birisi varsa zamanını ayırıp yardım ederse çok sevinirim günlerdir canım sıkkın hiçbir şekilde çözümü bulamadım çare Process Monitor deneyim dedim.

Son düzenleme:
Google Drive: Sign-inRDR2 oynarken aniden çökme sorunları yaşıyorum önceden yaşamıyordum şimdi 10 20 dakika oynanıştan sonra yaşamaya başladım en eski yaşadıgım zamanlar RAM'in birisi arıza vermişti ve tüm oyunlarda yaşıyorum şimdi sanmıyorum RAM ile ilgili bir şey olacağına çünkü tüm oyunları sorunsuz bir şekilde oynuyorum. Oyunu oynarken arkada Process Monitor ile log tuttum paylaşımı yapacağım bilgisi olan birisi varsa zamanını ayırıp yardım ederse çok sevinirim günlerdir canım sıkkın hiçbir şekilde çözümü bulamadım çare Process Monitor deneyim dedim.

Hocam eğer korsan ise başka korsan indirin. Eğer sorun donanım ise yapacağınız şey tamir ettirmek ya da ayarlar ile sürücü falan güncellemek. Ben de 10-20 dk sonra siyah ekran sorunu ile karşılaşıyordum eskiden 1660 Ti laptopumla. Şu an olmuyor. Yaptığım şey sürücü güncellemek ve Windows güncellemek. AMD sorunlu bir GPU fakat siz 7600 kullanıyorsunuz. Yani eskimeden dolayı değil sanırsam.

Dosya doğrulama yapın ve Google Drive erişimini açın erişim reddedildi yazıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı