RDR2 2 ilerleme tavsiyesi

Hosea ile ayı AVI görevini yaptıktan sonra karlı gölgedeki gölün yanına gidin orada beyaz Arap atı göreceksiniz çok hızlı attır atla ilişkiyi Full yaptığınızda mükemmel olacak oyunun başından sonuna onunla oynadım eğer dutch ın atına özeniyorsanız deneyin.

Ve hocam, arada oyunu başınızda ödül varken oynamak eğlenceli olabiliyor tavsiye ederim
Red Dead Redemption 2 29.09.2023 12_51_39.png

Hosea ile ayı AVI görevini yaptıktan sonra karlı gölgedeki gölün yanına gidin orada beyaz Arap atı göreceksiniz çok hızlı attır atla ilişkiyi Full yaptığınızda mükemmel olacak oyunun başından sonuna onunla oynadım eğer dutch ın atına özeniyorsanız deneyin.

Haritada tam konumunu işaretledim çok teşekkürler.

Ve hocam, arada oyunu başınızda ödül varken oynamak eğlenceli olabiliyor tavsiye ederim.

Onur seviyesini etkiler mi? Arthur'un sonu güzel bitsin diye her beladan kaçıyorum 😅.

Bence kampa katkı yapmak yerine birşeyler craft et. Çeşit çeşit silaha sahip olunca oyun aşırı zevkli oluyor. Balık tut, hayvan avla ve bunları ateş yanında pişir. Efsanevi hayvan avlayarak güzel giysiler üretin. Bunların dışında çokta bir şeye gerek yok.

Etkiler tabii, ben yine de o düzeye erişip oyunu Full onurla bitirdim daha yeni. Ama gerçekten eğlendim o haldeyken, kanun tanımayan bir kovboy gibi hissettim. Ne oyun bee.

Ana görevlerden sonra mutlaka deneyeceğim. Elim her şeye tam alışsın. Arthur'u onurlu bir şekilde bitiriyim.

Bence kampa katkı yapmak yerine bir şeyler craft et. Çeşit çeşit silaha sahip olunca oyun aşırı zevkli oluyor. Balık tut, hayvan avla ve bunları ateş yanında pişir. Efsanevi hayvan avlayarak güzel giysiler üretin. Bunların dışında çok da bir şeye gerek yok.

Hayvanlara bugün geçtim. Çanta geliştirmek için lazımmış. Bol bol geliştirme yapacağım.

Herkese tekrardan çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı