Çözüldü RDR2 açılırken Rockstar Launcher hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Normalde oyuna çift tıkladığımda Rockstar Games Launcher service izin istiyordu ve açılıyordu. Şu an ise defalarca kez izin istiyor ancak hiçbir şekilde açılmıyor. Çözüm önerilerine açığım.
  • PC'yi 2-3 kez yeniden başlattım.
  • Dosya doğrulaması yaptım.

Ekran Görüntüsü (944).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende denedim bugün girmeyi, aynı hatayı alıyorum. İnternetteki 1-2 çözümü denedim olmadı. Windows'un ve ekran kartının güncellemesi var bende. Onları yapmak aklıma geldi fakat güncelleyipte PC'ye restart atmaya üşendim o yüzden güncellemedim :D
Nvidia ekran kartlarına yeni gelen güncellemeler biraz sıkıntılıydı. Bu yüzden güncellenmedim. Windows'u güncellemeye bakacağım.

Arkadaşlar sorunumu Windows'un son update'ini yaparak çözebildim. Windows update yaptıktan sonra oyunun launcherıda güncelleme aldı ve oyun çalıştı.
Sorun hala devam ediyor. Bende modlu oynadığım için sorunu modlardan sanmıştım ancak sebebi onlar değilmiş.

Sorun hala devam ediyor. Bende modlu oynadığım için sorunu modlardan sanmıştım ancak sebebi onlar değilmiş.

Bende denedim bugün girmeyi, aynı hatayı alıyorum. İnternetteki 1-2 çözümü denedim olmadı. Windows'un ve ekran kartının güncellemesi var bende. Onları yapmak aklıma geldi fakat güncelleyipte PC'ye restart atmaya üşendim o yüzden güncellemedim :D

Nvidia ekran kartlarına yeni gelen güncellemeler biraz sıkıntılıydı. Bu yüzden güncellenmedim. Windows'u güncellemeye bakacağım.

Arkadaşlar sorunumu Windows'un son update'ini yaparak çözebildim. Windows update yaptıktan sonra oyunun launcherıda güncelleme aldı ve oyun çalıştı.

Son düzenleme:
Çözüm

Bende son güncellemeyi sildim launcherıda silip yükledim farkeden bir şey olmadı başka bir şey yaptın mı acaba

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı