RDR2 at katman listesi

RnbPro12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bu yazımda RDR2'de ki atlar ile ilgili bir tier list hazırladım. Temel kriterler hız, cesurluk ve sağlık. En iyi sınıf S ve en kötü sınıf F'dir.

NOT*: Listeye Online'daki atlar dahil değildir.

S Sınıfı: Black Arabian-Grey Overo American Paint-Rose Grey Andalusian-Tiger Striped Bay Mustang-Dapple Dark Grey Hungarian Halfbred-Gold Turkoman-Amber Champagne Missouri Fox Trotter.

A Sınıfı: Grullo Dun Mustang- Strawberry Roan Ardennes-Reverse Dapple Roan Nokota-Silver Tail Bucksin American Standardbred-Buell-Silver Dapple Pinto Missouri Fox Trotter.

B Sınıfı: Dapple Dark Grey Tennessee Walker-Diğer Arap Atları-Leopard Appaloosa-Diğer Nokota'lar-Diğer Dutch Warmboold'lar (yukarıdaki Buell bir Dutch Warmblood'dur.)-Brindle Thoroughbred-Wild Bay Mustang.

C Sınıfı: Diğer American Paint'ler-Diğer American Standarbred'ler-Diğer Appalosa'lar-Diğer Thoroughbred'ler-Bay Roan Ardennes.

D Sınıfı: Tüm Shire'lar- Diğer Tenessee Walker'lar.-Bay Roan Morgan. (Biraz daha cesur gibi geldi bana.)

F Sınıfı: Diğer Morgan'lar-Tüm Kentucky Saddler'lar-Tüm Suffolk Punch'lar.

Liste bu şekilde. Olmadığını düşündüğünüz nokta var mı?

Bir sürü at ile dolandım ama tek at (yarış atıydı da türünü hatırlamıyorum) ile oyunu bitirdim. Bence çok fazla mühim değil. Eğer oyun içi atmosferi geziyorsam zaten bulduğum ata inip-biner, çeşitli şeylerle uğraşırdım. Aksi halde (görev odaklı gidersem) hızlı seyahat + sinematik kullanıyordum. Eyer ve eyer bakımını ihmal etmeden tabi. :)

Geri
Yukarı