RDR2 donma ve oyundan atma

Umutcengiz35

Hectopat
Daha fazla  
Oyun bir anda donuyor ve belli bir süre sonra oyundan atıyor, nedeni nedir? Çözebilen var mı?

BIOS, Windows 10 güncel. Ekran kartım RX 580 olduğu için Vulkan kullanıyorum.
Acaba sorun işlemcimde mi? i5 4460 Kullanıyorum ve kullanımı genel olarak %90 civarında, insanların olduğu yerlerde ya da kasabalarda %100'e kadar çıkıyor.
İşlemcimden olduğuna emin olabilsem, işlemci yükselteceğim. Ryzen 5 1600 düşünüyorum, bunun için de anakart ve RAM değişikliği yapmam gerekecek. Acaba sorun işlemcide mi?

RDR2'nin PC portu, GTA IV'den bile çok kötü.

Oyunu safe Mode'da çalıştırsan dahi crash yeme şansın bayağı yüksek.

Aynı sorun bende de var. Oyun açıldıktan 30 dakika sonra yer yer 5-10 saniye kadar donuyor, ilerleyen dakikalarda donma süresi uzuyor ve finalde donup Red Dead Redemption 2 on PC exited unexpected hatası veriyor.

Sorun ile ilgili Rockstar'ın verdiği tüm önerilen güncellemeleri yaptım ama değişen hiçbir şey yok. Başka bir çözüm yolu önerisi olan var mı?

Oyun ayarlarından gölge ile ilgili tüm ayarları en düşüğe al. Kapatılabilir olanları kapat. Etkisi olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…