RDR2 ekran kartını görmüyor

İşletim sistemi
Windows 10

SAKABAŞKAN61

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle laptop kullanıyorum CPU'da Intel HD Graphics 620 ekran kartı, gpumda Radeon 530 2 GB. RDR2'ye giriyorum Intel'in ekran kartını güncelle diyor 27.20.100.8280 sürümünü indir diyor. Ben de indiriyorum laptop desteklemiyormuş. Bu sorunu başka oyunlardada yaşadım Radeon 530'u görmüyorlar. Nasıl göstertirim oyunlara ekran kartını? Teşekkürler.

Öncelikle laptop kullanıyorum CPU'da Intel HD Graphics 620 ekran kartı, gpumda Radeon 530 2 GB. RDR2'ye giriyorum Intel'in ekran kartını güncelle diyor 27.20.100.8280 sürümünü indir diyor. Ben de indiriyorum laptop desteklemiyormuş. Bu sorunu başka oyunlardada yaşadım Radeon 530'u görmüyorlar. Nasıl göstertirim oyunlara ekran kartını? Teşekkürler.
O oyunu o cihazla zaten oynayamazsın harici kart dahili kart fark etmez 😀

Ek olarak oyun orijinal değilse (ki bence değil) bu forumdan yardım alamazsınız.

RDR 2 oynamayı hiç deneme bence.
Ekran kartın en fazla GTA 5 oynatır.

Adam size ne sormuş, siz ne cevap vermişsiniz. Bende de laptop var, oyun orijinal fakat arkadaşın dediği hatayı aldım. O zaten oynatmaz diye cevap verip görüntü kirliliği yapacağınıza, hiç cevap yazmasanız daha iyiydi. Ben de buraya girip vakit harcamamış olurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı