Çözüldü RDR2 emp.dll bulunamadı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Singua

Hectopat
Makaleler
1
RAM
16 GB.
Ekran kartı
RTX 3070 laptop GPU.
Anakart
bilmiyorum
İşlemci
i7 11800h

Yardımcı olabilir misiniz acaba?
16 GB.

Çözüm
Antivirüs yazılımınız crack dosyasını silmiş. AV dosyayı karantinaya aldıysa dosyayı karantinadan çıkarıp tekrar yerine koyabilirsiniz.

Diğer çözüm ise oyunu kaldırıp AV'niz kapalıyken tekrar kurmak.
Antivirüs yazılımınız crack dosyasını silmiş. AV dosyayı karantinaya aldıysa dosyayı karantinadan çıkarıp tekrar yerine koyabilirsiniz.

Diğer çözüm ise oyunu kaldırıp AV'niz kapalıyken tekrar kurmak.

Çözüm

Hocam Windows Defender var silip yüklemek işkence olur 112 GB sonuçta internetimde yavaş karantinaya alıp almadığına nereden bakabilirim?

Bu arada kurulu olan yerde emp.dll var hocam.

Sayenizde çözdüm hocam Allah razı olsun bu forumu seviyorum ya.

Microsoft forumunda bulduğum mesajı alıntılıyorum, bakabilirsiniz.
1: Ayarlar penceresinden Windows Defender Güvenlik Merkezi'ni açın.
2: Açıldıktan sonra, "Virüs ve tehdit koruması" yazan ilk menü seçeneğini tıklayın.

3: Şimdi başlığın ve açıklamanın hemen altında 'Tarama Geçmişini arayın.

4: Tarama Geçmişi'ne girdikten sonra, 'Karantinaya Alınan Öğeler' bölümüne bakın ve ardından tüm karantinaya alınan öğeleri görüntülemek için 'Tam Geçmişi Göster'i tıklayın.

5: Karantinaya alınan maddeleri Kaldır düğmesine basarak kolayca kaldırabilirsiniz. Aksi takdirde Geri Yükle düğmesini tıklayarak geri yükleyebilirsiniz.

Bunu yapmadan önce güvenlik duvarını kapatmayı unutmayın.

Sayenizde çözdüm hocam Allah razı olsun bu forumu seviyorum ya.
Sorun çözüldüyse ne mutlu, iyi oyunlar.

Hocam karantinaya almış hallettim geri yükle deyip çok teşekkür ederim seviliyorsunuz: 3

knk saol 3 saat uğraşdım olmadı saol sayende yaptık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…